Rüyada Dalak Balı Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Dalak Balı Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Dalak Balı Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Dalak Balı görmek ile alakali tabirler, Rüyada Dalak Balı görmek ne anlama gelir? Rüyada Dalak Balı nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Dalak Balı dini rüya tabirlerinde Dalak Balı anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.
 

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada görülen dalak balı, helal mirastır. Veya şirket tarafından mal veyahut rızıktır. Zira ona ateş dokunmamıştır. Rüyada önünde başka bir şeyle beraber konulmuş dalak balı gören kimsenin, şam yüce bir ilmi elde etmiş olduğuna ve halkın ondan o ilmi dinlemek, arzusunda olduklarma delalet eder.
Eğer dalak balı yalnız olursa ganimetten alınacak helal mala, bardak içinde olursa, ganimetten toplu olarak helal mala delalet eder. Rüyada dalak balını halka yedirdiğini gören kimsenin, güzel bir sesle Kur'an okuyacağına ve halkın bunu dinlerken daha fazla okumasını isteyeceklerine delalet eder.
Rüyada dalak balı yediğini ve üzerinde de sızma bal bulunduğunu gören kimse, anasiyle evlenir. Bazan dalak yemek, harpte şehit olacağına delalet eder. Dalak balı, riya gibi bazı şeyleri ameline karıştırmaya; saf bal da, salih amellere delalet eder. Bazan da dalak balı, helal rızka, sahibinden gasbetmekle alınmış mala, hastalıktan şifa bulmaya veya rüya sahibinin yapacağı ya da kendisi için yapılacak şahitliğe delalet eder.

 

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna