Rüyada Dağ Yolu Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Dağ Yolu Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Dağ Yolu Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Dağ Yolu görmek ile alakali tabirler, Rüyada Dağ Yolu görmek ne anlama gelir? Rüyada Dağ Yolu nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Dağ Yolu dini rüya tabirlerinde Dağ Yolu anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.
 

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada dağ yolu görmek, sıkıntılardan kurtulmaya veya:


Diyanet Ruya : Rüyada dağ yolu görülmesi; sıkıntı ve gurbete gitmekle yorumlanır. Bir kimsenin rüyasında bir dağda patika bir yoldan yürüdüğünü görmesi; o kimsenin gurbete gideceğine, kişinin rüyasında bir patikadan aşağıya indiğini görmesi; o kimsenin gurbette olan bir yolcusunun geleceğine delalet eder. Bir kimsenin rüyasında bir patika yolun ortasında durup uzaklara baktığını görmesi; o kimsenin sıkıntılarından kurtulacağına, kişinin rüyasında bir dağ yolunda yürürken yorulup bir kenara çöktüğünü görmesi; o kimsenin rakipleri tarafından aldatılacağına işaret şeklinde tabir edilir. İmam-ı Nablusî'nîn yorumuna göre: Rüyanızda dağ yolu görmeniz; sıkıntılarınızdan kurtulacağınıza veya Allah'ın Kur'an-ı Kerîm'inde: "Sîzi sarsmaması için yeryüzünde sağlam dağları, yolunuzu bulmanız için de ırmakları ve yolları yarattı. "(Nahl Sûresi, âyet: 15) mealindeki âyetin işaretince yolculuğa delalet eder.


MollaCami Tabiri : Rüyada dağ yolu görmek, sıkıntılardan kurtulmaya veyayolculuğa işarettir.Rüyada görülen dağ yolu hile yapmaya ve aldatmayada işarettir.
 

 

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna