Rüyada Dağarcık Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Dağarcık Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Dağarcık Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Dağarcık görmek ile alakali tabirler, Rüyada Dağarcık görmek ne anlama gelir? Rüyada Dağarcık nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Dağarcık dini rüya tabirlerinde Dağarcık anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada dağarcık, sır saklayandır. Bazıları da, dağarcık malın muhafızı ve eşyanın bekçisidir, demişlerdir. Dağarcık görmek, yolculuğa ve insanın omuzuna aldığı çocuğa delalet eder.


Diyanet Ruya : Rüyada dağarcık görülmesi; sır saklama ile tabir edilir. Bir kimsenin rüyasında kendisine bir dağarcık verildiğini görmesi; o kimseye ifşa etmemesi gereken bir sır verileceğine, kişinin rüyasında bir başkasına bir dağarcık verdiğini görmesi; bu rüyanın aksine yorumlanır. Bir kimsenin rüyasında elinde bulunan bir dağarcığın birdenbire i yok olduğunu görmesi; o kimsenin elinden birtakım menfaatlerinin yok olacağına delalet eder. İmam-ı Nablusî de bu kelimeyi aynı doğrultuda yorumlamıştır.


İhya Rüya Tabirleri : Sırlara, malın korunması ve eşyaların bekçisine delalet eder.


MollaCami Tabiri : Rüyada dağarcık, sır saklayandır.Bazılarıda, dağarcık malın muhafızı ve eşyanın bekçisidir, demişlerdir.Dağarcık görmek, yolculuğa ve çocuğa işarettir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna