Rüyada Çolaklık Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Çolaklık Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Çolaklık Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Çolaklık görmek ile alakali tabirler, Rüyada Çolaklık görmek ne anlama gelir? Rüyada Çolaklık nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Çolaklık dini rüya tabirlerinde Çolaklık anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada iki elinin çolak olduğunu gören kimse, büyük bir günah işler. Sağ elinin çolak olduğunu gören kimse, büyük bir günah işler. Sağ elinin çolak olduğunu gören kimse, kusuru olmayan bir kimseyi döver, acize zayıf bir kimseye zulmeder. Sol elinin çolak olduğunu gören kimsenin erkek veya kız kardeşi ölür. Başparmağının kuruduğunu gören kimsenin, babasına, şehadet parmağının kuruduğunu gören kimsenin, kızkardeşine, orta parmağının kuruduğunu gören kimsenin erkek kardeşine, orta parmağının yanındaki parmağın kuruduğunu gören kimsenin, kızına, en küçük parmağının kuruduğunu gören kimsenin anasına veya hanımına isabet edecek bir musibetten dolayı mahzun ve mükedder olmasına delalet eder.
Bazı tabirciler, rüyada elde görülen afet, bu afetin rüyayı görenin kız kardeşinde meydana geleceğine, parmaklarda görülen afetin de, kız kardeşlerinin çocuklarında vaki olacağına delalet eder, dediler. Bazı tabirciler de, rüyada sağ elinin çolak olduğunu gören kimsenin, geçiminde durgunluk olur, dediler.


MollaCami Tabiri : Rüyada iki elinin çolak olduğunu gören kimse, büyük bir günah işler.Sağ elinin çolak olduğunu gören kimse, büyük bir günah işler. Sağ elinin çolak olduğunu gören kimse, kusuru olmayan bir kimseyi döver ve zayıf bir kimseye zulmeder.Sol elinin çolak olduğunu gören kimsenin erkek veya kız kardeşi ölür.Bazı tabirciler, rüyada elde görülen afet, bu afetin rüyayı görenin kız kardeşinde meydana geleceğine, parmaklarda görülen afetin de, kız kardeşlerinin çocuklarında vaki olacağına işaret eder, dediler.Bazı tabirciler de, rüyada sağ elinin çolak olduğunu gören kimsenin, geçiminde durgunluk olur, dediler.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna