Rüyada Çoban Değneği Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Çoban Değneği Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Çoban Değneği Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Çoban Değneği görmek ile alakali tabirler, Rüyada Çoban Değneği görmek ne anlama gelir? Rüyada Çoban Değneği nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Çoban Değneği dini rüya tabirlerinde Çoban Değneği anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada değnek görmek, kötülemeye ve bir şeyi başa kakmaya delalet eder. Eğer anlatılan değnek elde tutulan kamçı ve ona benzer baston ve sair şeyler olursa, o zaman birisini zelil ve perişan etmeye, yükselmeye, mala, hayır ve şerre yardımcı olmaya delalet eder.


Diyanet Ruya : Rüyada çoban değneği görülmesi; kötüleme ve bir şeyi başa kakma ile tabir edilir. Bir kimsenin rüyasında elinde kamçı, baston ve benzeri bir şeyi tuttuğunu görse; o kimsenin birisini zelil ve perişan edeceğine yorumlanır.


MollaCami Tabiri : Rüyada çoban değneği görmek, kötülemeye ve bir şeyi haşakakmaya işarettir. Eğer değnek kamçı ve ona benzer baston ve sair şeyler olursa, o zaman birisini zelil ve perişan etmeye yükselmeye, mala, hayır ve kötülüğe yardımcı olmaya işarettir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna