Rüyada Çekili Et Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Çekili Et Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Çekili Et Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Çekili Et görmek ile alakali tabirler, Rüyada Çekili Et görmek ne anlama gelir? Rüyada Çekili Et nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Çekili Et dini rüya tabirlerinde Çekili Et anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada dövülmüş et görmek, çalışarak bir şeyin neticesini istemeye, bazan bu rüya bekar için zevceye ve hamile kadın için de erkek çocuğa delalet eder. Çünkü et ona mahsus aletle dövülüp ve başka bir şeyle karıştırılarak kaybolur, soma o, güzel ve istenilen bir yemek olur. Bazan da bu rüya ortaklar ile malın karıştırılmasına ve onların arasında karlı ve faydalı bir neticenin alınmasına delalet eder.


Diyanet Ruya : Rüyanızda çekilmiş et görmeniz; çalışarak bir şeyden netice alacağınıza, eğer bekâr iseniz evleneceğinize, eğer rüya sahibi hamile bir kadın ise; bir erkek çocuğu olacağına böyle bir rüyanın görülmesi işaret eder.ÇEKİNMEKTEN MENETMEK: Rüyanızda bir kimseyi çekinmekten menettiğinizi görmeniz; iyiliği emredip kötülükten sakındırdığınıza, akrabalarınızı ziyaret ettiğinize ve bu işleri yaptığınızdan dolayı kendi nefsinizi de kötülüklerden koruduğunuza işaret eder

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna