Rüyada Çehre Kızıllığı Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Çehre Kızıllığı Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Çehre Kızıllığı Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Çehre Kızıllığı görmek ile alakali tabirler, Rüyada Çehre Kızıllığı görmek ne anlama gelir? Rüyada Çehre Kızıllığı nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Çehre Kızıllığı dini rüya tabirlerinde Çehre Kızıllığı anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada görülen çehre kızıllığı, izzet ve şereftir. Yüzünün kızıl ve berrak olduğunu gören kimse, dünyada şeref ve hayır ile tanınmaya, bazıları da kızıllık ile beyazlık dahi olursa, rüya sahibi izzet ve ferahlığa nail olur, dediler. Bir kimse rüyada kadınların yüzüne sürüldüğü gibi kendi yüzüne dahi kırmızı bir şey sürüldüğünü görse zina eder ve halk içinde rezil olur. Kendi vücudu ve yüzünün kızardığını görse üzüntü ve kederi uzun, kurtuluşu ise uzak olur. Rengin kızıllığı, hastanın iyileşmesine, yolcunun dönmesine delalet eder.


Diyanet Ruya : Rüyada çehre kızıllığı görülmesi; izzet ve şerefle yorumlanır. Bir kimsenin rüyasında çehresinin kızıl olduğunu görmesi; o kimsenin dünyada hayır sahibi ve şerefli bir kimse olarak tanınacağına işaret eder. Bir kimsenin rüyasında kadınların yüzüne sürülen kırmızı bir maddenin kendi yüzüne de sürüldüğünü görmesi; o kimsenin zina edeceğine ve halk içinde rezil olacağına, rüyada kendi vücudunun ve yüzünün kızardığını görmesi; o kimsenin uzun süre kedere ve üzüntüye maruz kalacağına ve bunlardan da yakın zamanda kurtulamayacağına yorumlanır. Bir rivayete göre de: Rüyada görülen kızıl renk, eğer rüya sahibi hasta ise iyileşeceğine, eğer yolcu ise geri döneceğine yorumlanır.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna