Rüyada Çarşaf (giyim) Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Çarşaf (giyim) Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Çarşaf (giyim) Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Çarşaf (giyim) görmek ile alakali tabirler, Rüyada Çarşaf (giyim) görmek ne anlama gelir? Rüyada Çarşaf (giyim) nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Çarşaf (giyim) dini rüya tabirlerinde Çarşaf (giyim) anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada görülen ve belden yukarı örtülen çarşaf, eğer taze, beyaz, sık ve kuvvetli dokunmuş ise, rüya sahibinin izzet ve yüksekliğine delalet eder. Eğer ince olursa sahibinin dinde inceliğine delalet eder. Çünkü örtü kişinin din ve emanetidir. Eğer kış mevsiminde bu örtüye büründüğünü görse o kimsenin fakir olduğu halde bezenerek haddinden fazla kibirli olmasına delalet eder. Bazı tabirciler, örtü, kötü kadındır, dediler.
Bir kimse kendisinin örtüsünün kaybolduğunu görse o kimse fakirlikten kurtulur ve halk üzerine büyüklük taslar. Bir kimse üzerinde, araplarca meşhur olan ve bürd-i yemani denilen taze yahut etrafı yırtık bir elbise olduğunu görse o kimse Kur'andan öğrendiklerini unutur. Bir kadının ya da bu örtüyü görmesi kocasının kendi hakkında iyiliği olmadığına delalet eder. Çarşaf erkek için emanettir, çünkü bu onun boyun bağıdır. Boyun ise emanet yeridir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna