Rüyada Cuma Günü Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Cuma Günü Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Cuma Günü Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Cuma Günü görmek ile alakali tabirler, Rüyada Cuma Günü görmek ne anlama gelir? Rüyada Cuma Günü nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Cuma Günü dini rüya tabirlerinde Cuma Günü anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Cuma gününü gören kimsenin, Cenab-ı Hak perakende ve dağınık işlerini toplar, halini çetinlikten kolaylığa çevirir, nimet ve bereketini yeniden o kimseye ihsan eder. Kendisi evinde ve dükkanında olduğu halde, insanların Cuma mescidinde Cuma namazını kıldıklarını, tekbir, rükû, sücud, teşehhüt ve selam seslerini duyduğunu, insanların Cumadan döndüklerini zannettiğini gören kimse, bir şehir veya nahiyenin vali ve emri ise işinden çıkarılır. Duayı ezberlediğini gören kimse izzet ve keramete nail olur. Cuma namazını kıldığını gören kimse izzet ve keramete nail olur. Cuma namazını kıldığını gören kimse, mal ve rızk talebinde bulunduğu halde bundan imtina ile bir yere yolculuk yapar ve talebine nail olur. Eğer o kimsenin sultanla bir ilişkisi ve yakınlığı varsa, bir şeyle emredilir. Yahut ondan bir ihtiyacın görülmesi istenir, o da buna muvafık olur.
Cuma namazını kıldığını gören kimsenin arzu ve istekleri yerine gelir.
Rüyada görülen Cuma namazı, üzüntü ve kederlerden halas olmaya, neşeye erişmeye, bayram ve mevsimleri müşahedeye ve haccetmeye delalet eder. Çünkü Cuma yoksulların haccıdır. Cuma namazı, borcun bir kısmının azaltıp onunla iktifa etmeye delalet eder. Cuma gününde olduğunu veya Cuma namazım kıldığını gören kimse yakında gamdan halas olarak sevineceği dostu ve sevdiği ile toplanacağına arzu ettiği ihtiyacının meydana geleceğine delalet eder.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna