Rüyada Ceyhun Nehri Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Ceyhun Nehri Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Ceyhun Nehri Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Ceyhun Nehri görmek ile alakali tabirler, Rüyada Ceyhun Nehri görmek ne anlama gelir? Rüyada Ceyhun Nehri nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Ceyhun Nehri dini rüya tabirlerinde Ceyhun Nehri anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Ceyhun nehrinde yıkandığını gören kimseye Allah Teala Hazretleri büyük bir mülk verir, yahut o büyük mülke yakınlık peyda eder. Üzüntülü ise üzüntüsü gider, borçlu ise borcunu verir. Mahzun ise hüznü gider, esir ise serbest bırakılır, fakirse Allahu Teala zengin eder, alimse ilmi artar, köle ise azat edilir. Ceyhun nehrinden içtiğini gören kimseye o iklimden bir fayda ve menfaat gelir.


Diyanet Ruya : Bir kimsenin rüyasında Ceyhun nehrinde yıkandığını görmesi; Allah'ın o kimseye büyük bir varlık vereceğine, eğer keder ve üzüntüsü varsa onun gideceğine, eğer borçlu ise o kuluna borcu ödeme imkânı vereceğine, eğer esir ise hürriyetine kavuşacağına, eğer fakir ve muhtaç ise zengin olacağına, eğer âlim ise bilgisinin artacağına, eğer köle ise âzâd olacağına böyle bir rüyanın görülmesi işaret eder. Kişinin rüyasında Ceyhun nehrinden su içtiğini görmesi; o kimsenin nehrin bulunduğu iklimden bir menfaat göreceğine işaretle tabir edilir.


İhya Rüya Tabirleri : Bu ırmakta yıkanmak büyük bir mülke yahut böyle bir mülkten istifadeye, korku ve üzüntüden kurtulmaya delalet eder.


MollaCami Tabiri : Ceyhun nehrinde yıkandığını gören kimseye Allah-u TealaHazretleri büyük bir mülk verir. Üzüntülü ise üzüntüsü gider, borçlu ise borcunu verir. Esir ise serbest bırakılır, fakir ise Allah-u Teala zengin eder, alimise ilmi artar.Ceyhun nehrinden içtiğini gören kimseye o taraftan bir fayda ve menfaat gelir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna