Rüyada Cevherci Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Cevherci Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Cevherci Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Cevherci görmek ile alakali tabirler, Rüyada Cevherci görmek ne anlama gelir? Rüyada Cevherci nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Cevherci dini rüya tabirlerinde Cevherci anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada 'cevher satan kimseyi görmek, ibadet eden bir insana delalet eder. Yine cevherciyi görmek, mücevherat ve köle alıp satana, çetin işlerde kendisine uyulan alime, dindar ve ilim sahibi bir insana, kölelere ve çok mala delalet eder.


Diyanet Ruya : Bir kimsenin rüyasında cevher satan bir kimseyi görmesi; o kimsenin âbid, köle alıp-satan, halledilmesi güç olan işlerde kendisine uyulan âlim, dindar ve ilim sahibi bir insan, köleleri ve çok malı olan bir kimseye işaretle tabir olunur.


İhya Rüya Tabirleri :


MollaCami Tabiri : Rüyada cevher satan kimseyi görmek, ibadet eden bir insana işarettir. Yine cevherciyi görmek, mücevherat alıp satana, zor işlerde kendisine uyulan alime, dindar ve ilim sahibi bir insana ve çok mala işarettir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna