Rüyada Cennetin Haznedarı Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Cennetin Haznedarı Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Cennetin Haznedarı Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Cennetin Haznedarı görmek ile alakali tabirler, Rüyada Cennetin Haznedarı görmek ne anlama gelir? Rüyada Cennetin Haznedarı nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Cennetin Haznedarı dini rüya tabirlerinde Cennetin Haznedarı anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada cennetin haznedarını görmek, devamlı sevince delalet eder. Yine bu haznedarı görmek, melikin haznedarına ve hayırlı haber ile gönderdiği adamına, vaadin yerine getirilmesine, ihtiyaçların giderilmesine, duanın kabul olmasına, sultanın kendisine kızdığı kimsenin de tekrar sultanın rızasına nail olmasına delalet eder. özellikle cennetin haznedarı kendisine cennet meyvelerinden bir şey vermiş veyahut cennet elbiselerinden bir şey vermiş veyahut cennet elbiselerinden bir elbise giydirmiş ve güler yüzlülük göstererek, kendi tarafına yönelmiş ise, bunların hepsi veya bunların benzerleri Allah Teala Hazretlerinin o kimseden razı olmasına, gizli ve aşikarede onun üzerine nimetlerini izharına delalet eder.
Cennetin haznedarını görmek, nimete, temiz yaşayışa ve Allah'ın rızasına delalet eder. Bir kimse cennette olduğunu, meleklerin kendisine selam vererek cennetin her bir kapısından girdiklerini görse, Allah Teala Hazretleri o kimseyi affeder ve uzun hayırla onu hayır-landırır. Bir kimse cennetin haznedarını görse üzüntü ve kederi gider, ferahlığa kavuşur ve geçimi güzel olur.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna