Rüyada Cehalet Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Cehalet Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Cehalet Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Cehalet görmek ile alakali tabirler, Rüyada Cehalet görmek ne anlama gelir? Rüyada Cehalet nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Cehalet dini rüya tabirlerinde Cehalet anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada cahillik alçaklığa ve akıl azlığına delalet eder. Bundan dolayı, kendisinin cehalette bulunduğunu görenin aklı az ve hafif olur. Rüyada hata bir söz ve kasten çirkin bir hareketle, yahut şer veya Allah'ın rahmetinden ümit kesmek, cehalet, ehl-i sünnetten ayrılmaya, ya da abdestsiz namaz kılmaya delalet eder. bazen da cehalet, namusu zedeleyen söze ve fıska delalet eder.


Diyanet Ruya : Bir kimsenin rüyasında bir şey bilmediğini ve câhil olduğunu görmesi: yaratılışı itibariyle alçak gönüllü bir kimse olduğuna, rüyasında bir başka kimsenin câhil olduğunu görmesi; başka kimseleri tenkid etmeye daha fazla meyilli olduğuna delalet eder.


İhya Rüya Tabirleri : Akıl azlığına ve alçaklığa, her iki dünyada da yüz karı olan durumlara, Cahillik yaptığını görmek akılsızca davranmaya, kasıtlı olarak şer işlemek, hata yapmak, Allah'ın -c.c.- rahmetinden ümit kesmek ve diğer cahilce işleri işlemek ehl-i sünnetten ayrıllmaya, abdestsiz olarak namaz kılmaya, Cahalet namuzu ve şerefi zedeyelen söze ve fıska (günaha), Cahil birini görmek bedbahtlığa delalet eder.


MollaCami Tabiri : Rüyada cahillik alçaklığa ve akıl azlığına işarettir.Cehalet, ehl-i sünnetten ayrılmaya ve ya abdestsiz namaz kılmaya ya da cehalet, namusu zedeleyen söze ve günaha işarettir.





Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna