Rüyada Canavar Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Canavar Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Canavar Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Canavar görmek ile alakali tabirler, Rüyada Canavar görmek ne anlama gelir? Rüyada Canavar nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Canavar dini rüya tabirlerinde Canavar anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada canavar görmek, kötü asıllı bir kimse ile harp ve hileye delalet eder. Veya canavar görmek mal ve çocuğu ile kuvvetli ve galip bir kimseyi görmeye delalet eder.


Diyanet Ruya : Rüyanızda bir canavar görmeniz; çok sevindirici bir hadise ile karşılaşacağınıza veya hayırlı bir haber alacağınıza delalet eder. Rüyanızda bir canavar gördüğünüzü görmeniz; bir miras kanalıyla elinize mal veya para geçeceğine, rüyanızda bir canavarın saldırısına uğradığınızı görmeniz; mal varlığınızın önemli bir bölümünü kaybedip bir hayli sıkıntıya maruz kalacağınıza yorumlanır. Bir kimsenin rüyasında bir canavarın pençesinde olduğunu görmesi; o kimsenin etrafında düşmanlarının çok olduğuna ve kendisini her yönüyle sıkıştırdıklarına, kişinin rüyasında kendisini bir canavarın kovaladığını ve fakat ona yetişemediğini ve kaçıp kurtulduğunu görmesi; o kimsenin düşmanlarının şerrinden kurtulacağına işaretle tabir olunur. Kişinin rüyasında bir canavarla arkadaş olduğunu ve kendisine bir zararının dokunmadığını görmesi; o kimsenin halli zor olan bir işini kolay bir şekilde başaracağına yorumlanır. İmam-ı Nablusî'nin yorumuna göre: Rüyada canavar görülmesi hayra alâmet değildir. Bir kimsenin rüyasında bir canavarın üzerine saldırarak kendisini parçaladığını görmesi; o kimsenin çok kuvvetli düşmanlarının olduğuna ve her fırsatta o kimseden kurtulmak için çareler arayıp diş bilediklerine delalet eder. Bir başka yoruma göre: Bir kimsenin rüyasında bir canavar görmesi; mal ve evlâd yönünden kuvvetli olan bir kimse ile karşılaşacağına yorumlanır.


İhya Rüya Tabirleri : Bakınız; Kurt.


MollaCami Tabiri : Rüyada canavar görmek zorlukla karşılaşılacağına işarettir.Rüyasında bir canavarın pencesinde olduğunu görmek, düşmanlarının çok olduğuna ve kendisini her yönüyle sıkıştırdıklarına işarettir.Bir canavarın kendisini kovaladığını fakat ona yetişemediğini ve kaçıp kurtulduğunu gören düşman şerrinden kurtulur.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna