Rüyada Bekçi Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Bekçi Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Bekçi Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Bekçi görmek ile alakali tabirler, Rüyada Bekçi görmek ne anlama gelir? Rüyada Bekçi nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Bekçi dini rüya tabirlerinde Bekçi anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada mal bekçisini görmek, ilim ve zikrullaha, ilim ve zikir ehli ile toplanmaya, bazen da tekke, cami ve zaviyelerin hizmetçisine delalet eder.


Diyanet Ruya : Rüyanızda bir bekçi görmeniz; kuvvet ve kudretinizin artacağına yorumlanır. Bir kimsenin rüyasında bekçilik yaptığını görmesi; o kimsenin hayra kavuşacağına ve menfaat elde edeceğine işaret eder.Bir kimsenin rüyasında bir bekçinin kendisini yakaladığını ve hırpaladığını görmesi; devlet tarafından kendisine bir zarar geleceğine işaret eder.


İhya Rüya Tabirleri : Gece bekçisi, sabah ve yatsı namazlarını ihmal eden kimseyi uyaran biri ile, Bekçinin birini kovalaması nefsiyle mücadele eden insanın aklı ve ruhu ile, Mal stoklanan ambar bekçisi zikir ve ilim meclisleriyle, Bağ ve bostan bekçisi nimetin şükrünü eda ettmekle tabir edilir.


Seyyid Süleyman : Rüyasında bekçilik ettiğini gören, dindar ve iyi ise; hayır ve menfaat bulur. Fesat ise, zarara uğrar. Bekçinin kendisini tutup eziyet ettiğini görene, hükumet zarar verir.


MollaCami Tabiri : Rüyada bekçi görmek, namazı terkettiğinden dolayı rüya sahibini korkutan bir kimseye işaret eder.Rüyada bekçi görmek, ilim ve zikrullaha, ilim ve zikir ehli ile toplanmaya, bazen de camii ve hizmetçisine işaret eder.Rüyada bir bekçiden kaçtığını ve onun da o kimsenin arkasına düşüp yetiştiğini ve ona birtakım sözler söylediğini daha so a da ondan kurtulduğunugören kimse, gece namazında (teheccüd namazı) kusur eder, ancak so a bundan tevbeeder.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna