Rüyada Bahçıvan Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Bahçıvan Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Bahçıvan Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Bahçıvan görmek ile alakali tabirler, Rüyada Bahçıvan görmek ne anlama gelir? Rüyada Bahçıvan nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Bahçıvan dini rüya tabirlerinde Bahçıvan anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.
 

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada bahçıvan, insanları kadın sevmeye çağıran kimseye delalet eder. Bahçıvan, cami, medrese, tekke ve kilise gibi yerlerin işlerini üzerine alan kimseye, feraha, sevince ve çok rızka delalet eder.


Diyanet Ruya : Bir kimsenin rüyasında bahçıvan görmesi; o kimsenin son derece sevineceğine, rüyasında kendi bahçesinde bir bahçıvan görmesi; o kimsenin çok mutlu bir aile hayatının olacağına yorumlanır.Bir başka yoruma göre de: Rüyada bahçıvan görülmesi; cami, medrese, tekke ve kilise gibi ibâdet yerlerinin işlerini üstlenen kişiye delalet ettiği gibi, feraha, sevince ve bol rızka da işaret eder.


İhya Rüya Tabirleri : Bol ve sürekli rızka, Cami, okul vs. gibi yerlerin işlerini üzerine alan kimseye, Sevinç ve feraha, Sırnaşık ve geveze bahçıvan, çöpçatan bir kimseye delalet eder.


MollaCami Tabiri : Bahçıvan, cami, medrese, tekke ve kilise gibi yerlerin işlerini üzerine alan kimseye, feraha, sevince ve çok rızka işaret eder.
 

 

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna