Rüyada Azat Etmek Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Azat Etmek Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Azat Etmek Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Azat Etmek görmek ile alakali tabirler, Rüyada Azat Etmek görmek ne anlama gelir? Rüyada Azat Etmek nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Azat Etmek dini rüya tabirlerinde Azat Etmek anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada azat etmek, kurbana delalet eder. Rüyada kendisini azat ettiğini gören kimse, kurban keser. Hanımını azat ettiğini gören kimse ise, onu boşar. Bir köle rüyada azat edildiğini görse, o kölenin veya efendisinin öleceğinden korkulur. Köle olan birisi rüyada öldüğünü görse, azat olur. azat eden kimsenin mülk ve tasarrufundan çıkmağa azadlık denir. Rüyada azat olunan kimse hasta olursa, ölür. bazen da o kimsenin — eğer köle ise — faydalı olması güçleşir.
Rüyada azat olan kimse günahkarsa, tövbe eder. Kafir ise, müs-lüman olur ve Allah (C.C.) onu cehennem ateşine haram kılar.
Hür bir kimse rüyada azat edildiğini görse ve kendisi de borçlu ise Allah (C.C.) o borcu ödemeye kolaylık halk eder. Eğer günahkar ise, Allah (C.C.) o kimseyi atfeder.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna