Rüyada Ramazan Ayı Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Ramazan Ayı Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Ramazan Ayı Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Ramazan Ayı görmek ile alakali tabirler, Rüyada Ramazan Ayı görmek ne anlama gelir? Rüyada Ramazan Ayı nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Ramazan Ayı dini rüya tabirlerinde Ramazan Ayı anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Bu ayda çetinlik, cimrilik ve kötülük kapıları kapanır ve görülen hayırlı rüya çabuk çıkar. Ramazanda görülen çirkin rüya sıhhatli değildir. Ramazandaki hayırlı rüyanın hükmü gecikmez, şerlisinin hükmü ise, gecikir ve tabir de edilmez. Zira bu ayda görülen şerli rüya saçma - sapan rüyadır. Bu ayda görülen rüyada kafirin durumu, mümininkmin tersidir. Kafirin bu ayda gördüğü rüya, serden başka bir şey değildir.
Bir kimse rüyada ramazan ayını görse, bu, bereket, hayır, iyilikle emredip kötülükten nehyetmeye delalet eder. Eğer rüyayı gören ilim veya Kur'an öğreniyorsa, buna muvaffak olur. Çünkü Kuran-ı Kerim bu ayda nail oldu. Eğer rüya sahibi saralı ise, iyileşir. Zira ramazanda şeytanlar bağlanır.


İhya Rüya Tabirleri : Bakınız; Oruç, Yılın Ayları.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna