Rüyada Muharrem Ayı Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Muharrem Ayı Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Muharrem Ayı Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Muharrem Ayı görmek ile alakali tabirler, Rüyada Muharrem Ayı görmek ne anlama gelir? Rüyada Muharrem Ayı nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Muharrem Ayı dini rüya tabirlerinde Muharrem Ayı anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Eğer rüya, bu ayda görülürse, bu rüya hatasız salih bir rüyadır. Rüyada Muharrem ayını görmek, sıkıntıdan, hapislikten kurtulmaya ve hastalıktan şifa bulmaya delalet eder. Eğer bu rüyayı gören kavim ve kabilesinden ayrılmış veya gurbete gitmiş olursa, —Yunus (A.S.)'ın bu ayda balığın karnından çıktığı kıssaya binaen— kavim ve kabilesine ve memleketine döner. bazen da rüya sahibi, adil bir kişinin ölümü gibi büyük bir fitneyi veya bir alimin zuhurunu müşahade eder. Çünkü Cenab-ı Hak Adem Havva (A.S.) yı o ayda yaratmıştır.
Eğer rüya sahibi günahkar ise, tövbe eder. Çünkü o ayda Adem (A.S.)'ın tövbesi kabul edildi.
Eğer rüya sahibi yükseklik ve şeref arzusunda bulunuyorsa, bu arzusu yerine gelir. Çünkü Cenab-ı Hak Idris (A.S.)'i o ayda yüceltti.
Eğer bu rüyayı gören deniz yolculuğunda ise, hava rüzgarsız olur veya boğulmaktan da korkansa kendisi ve beraberinde bulunanlar bundan kurtulur. Zira Nuh (A.S.)'ın gemisi, o ayda Cudi dağı üzerine oturdu.
Eğer rüya sahibi çocuğunun olmasını arzu ediyorsa, salih bir çocuğu olur. Zira ibrahim ve Isa (A.S.), o ayda dünyaya geldiler.
Rüyayı gören sıkıntıda > ise, bundan kurtulur veya düşmanından emin olur. Zira Cenab-ı Hak Ibrahim (A.S.)'ı o ayda Nemrud'un ateşinden kurtardı.
bazen da rüya sahibi bid'at ve sapıklıktan dönmekle Allah'a tövbe eder ve günahlarından kurtulur. Zira Allah'ü Teala o ayda Davud (A.S.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna