Rüyada Ateş Koru Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Ateş Koru Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Ateş Koru Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Ateş Koru görmek ile alakali tabirler, Rüyada Ateş Koru görmek ne anlama gelir? Rüyada Ateş Koru nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Ateş Koru dini rüya tabirlerinde Ateş Koru anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada görülen ateş koru, acele olan rızka ve hazırlanmış maksada delalet eder. Insanın ateş ile menfaatlanması meşakkatsiz rızıktır. Bazen da bu rüya, ateşte işlenmeye muhtaç olan altın, demir ve dövülen şeylerden sayılan eşyalara delalet eder. Bazen da ateş koru, ilim talep etmeye ve ilmi istemeye delalet eder.


Diyanet Ruya : Bir kimsenin rüyasında kor haline gelmiş bir ateş görmesi; iyiye yorumlanmaktadır. Böyle bir rüyanın görülmesi; hayra, ferahlığa, rahatlığa, ihtiyaçların giderileceğine ve büyük insanlarla ünsiyet tesis edileceğine yorumlanır. Bir başka tabire göre rüyada ateş yakan birisinin görülmesi; ilimle de tabir edilir.


MollaCami Tabiri : Rüyada görülen ateş koru, acele olan rızka ve hazırlanmış maksada işaret eder. İnsanın ateş ile menfaatlanması meşakkatsiz rızıktır.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna