Rüyada Aramak (aranmak) Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Aramak (aranmak) Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Aramak (aranmak) Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Aramak (aranmak) görmek ile alakali tabirler, Rüyada Aramak (aranmak) görmek ne anlama gelir? Rüyada Aramak (aranmak) nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Aramak (aranmak) dini rüya tabirlerinde Aramak (aranmak) anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyadaki aranmak, kısa bir müddetten ibarettir. Bundan dolayı rüyada düşmanının, kendisini aradığını ve bulduğunu gören kimse, ölür. Bazan rüyada aranmak, insanın ilim, amel veya malla şereflendirdiği şeye delalet eder. Rüyada bir kişi tarafından arandığını görse, kendisine isabet edecek üzüntü ve kedere delalet eder.
Rüyada aramak, aranan kimseye delalet eder. Eğer aranan kimse onu arayan kimseden kaçmıyorsa, korktuğu şeyden emin olur. Bir kimse rüyada çirkin yüzlü birisinin kendisini aradığını görse ve onu bulsa, —çirkin yüzlü kimse korkuya delalet ettiğinden— o kimse korkmaya başlar. Rüyada bir şey aradığını gören kimse, maksadına erişir. Çünkü, bir ata sözünde: «Bir kimse bir şeyi ararsa onun tümüne veya bazısına kavuşur» denilmiştir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna