Rüyada Arafat'ta Vakfeye Durmak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Arafat'ta Vakfeye Durmak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Arafat'ta Vakfeye Durmak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Arafat'ta Vakfeye Durmak görmek ile alakali tabirler, Rüyada Arafat'ta Vakfeye Durmak görmek ne anlama gelir? Rüyada Arafat'ta Vakfeye Durmak nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Arafat'ta Vakfeye Durmak dini rüya tabirlerinde Arafat'ta Vakfeye Durmak anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada Arafat'ta vakfeye durduğunu gören kimsenin, haline göre rütbe ve makamını hayırdan şerre veya şerden hayıra dönüşür. Bazen da o kimse, zevce veya mesken gibi şeylerden ayrılır. Bazen da bu rüya, düşmanının o kimseye galip gelmesine delalet eder. Eğer o kişi zaten dostundan ayrılmış ve düşmanının kahrına uğramış ise izzet ve şerefe erişir. Ayrıldığı dostu ile buluşur. Düşmanına galip gelir. Eğer günahkarsa tövbesi kabul olur. Gizli bir işi varsa meydana çıkar.
Rüyada yürüyüp ve hareket ettikten sonra bir yerde durmak, bazan işinin durgunluğuna, bazen da hastanın şifa bulmasına ve özel işlerinin başında durmasına delalet eder.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna