Rüyada Akıl Hastanesi Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Akıl Hastanesi Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Akıl Hastanesi Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Akıl Hastanesi görmek ile alakali tabirler, Rüyada Akıl Hastanesi görmek ne anlama gelir? Rüyada Akıl Hastanesi nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Akıl Hastanesi dini rüya tabirlerinde Akıl Hastanesi anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada akıl hastanesini görmek, hamama delalet eder. Çünkü hamam cin ve şeytanın avret mahallerinin açıldığı ve çirkin şeylerin meydana geldiği yerdir. Bazen akıl hastanesini görmek, mektebe delalet eder. Çünkü mektepte çocuklar için nazikane muamele yapılır ve okumakla kendisine fayda verecek şeylerde onlara Israr edilir. Bazen da akıl hastanesi görmek, oyun yerlerine, karma karışık seslere, batıl ve manasız kelimelere, malın elden gitmesine ve çoluk çocuğundan ayrılmaya delalet eder.
Bir ölü akıl hastanesinde görülse, o ölünün cehennemde olduğuna delalet eder. Çünkü akıl hastanesi zincir ve pranga bulunan bir yerdir.
Bir kimse rüyada kendisini hastalarla beraber akıl hastanesinde olduğunu görse, bu rüya şeriatça hapsedilmesine, delilerle beraber bir arada olduğunu görse, gören kimse, suçlu ve canilerle beraber hapse atılmasına delalet eder. Eğer bu rüyayı gören sağlamsa, hastalanır, eğer hasta ise, hastalığı uzar. Yahut yabancı bir yerde ya da şehit olarak ölür. Bazen da bu hastaneyi görmek, fakir için erişeceği genişlik, kolaylık ve rahatlığa kavuşması ile insanlardan bir şey istememesine delalet eder.


İhya Rüya Tabirleri : Oyun yerlerine, anlamsız konuşmalara, malın elden gitmesine, çoluk çocuktan ayrılmaya, Kendini akıl hastanesinde görmek genişlik, kolaylık ve rahatlığa delalet eder.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna