Rüyada Abdesthane Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Abdesthane Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Abdesthane Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Abdesthane görmek ile alakali tabirler, Rüyada Abdesthane görmek ne anlama gelir? Rüyada Abdesthane nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Abdesthane dini rüya tabirlerinde Abdesthane anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada görülen abdesthane, hazineye ve içerisine mal konulan eve delâlet eder.
Bundan dolayı rüyada abdesthaneyi süpürdüğünü gören kimse, fakir olur. Eğer abdesthanenin taşıp aktığmı ve onun bazı eşya ve kumaşlarını zayi ettiğini görse, üzüntü, keder ve sıkıntıya delâlet eder. Ayak yoluna düştüğünü ve ondan çıkmadığını gören kimse, hapsedilir. Rüyada abdesthaneye süt döktüğünü veya süt yahut bal işediğini gören kimse, arka taraftan cinsî münasebette bulunur. Abdesthane zevceye de delâlet eder. Çünkü koca abdesthanede yalmz kaldığı gibi hanımıyla da yalmz kalır. Abdesthane evi süpüren hizmetçiye de delâlet eder.


MollaCami Tabiri : Rüyada görülen abdesthane, eve işaret ettiği gibi hazineye de işaret eder.Bundan dolayı rüyada abdesthaneyi süpürdüğünü gören kimse, fakir olur. Eğer abdesthanenin taşıp aktığını ve onun bazı eşya ve kumaşlarını zayi ettiğini görse, üzüntü, keder ve sıkıntıya düşer.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna