Rüyada Göl Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Göl Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Göl Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Göl görmek ile alakali tabirler, Rüyada Göl görmek ne anlama gelir? Rüyada Göl nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Göl dini rüya tabirlerinde Göl anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada göl gören; akıl danışmadan iş gören kadı ve valilere delalet eder. Göl, yolcu için yolculuğun olmamasına, küçük göl; zengin kadınla tabir edilir. Yine göl; iyi geçinmeyi seven , servet sahibi kadınla tabir edilir. Çünkü göl akmayan, içine düşeni boğup kenara atmayan bir yerdir. Ayrıca göl; savaşçı bir kadınla tabir edilir.


Diyanet Ruya : Rüyada göl görülmesi; murada eriteceği ile tabir olunur. Bir kimsenin rüyasında duru ve durgun bir gölde sandalla dolaştığını görmesi; o kimsenin sonunda olmasını beklediği bir işinin hemen hemen arzu ettiği şekilde gerçekleştiğine dair bir haber alacağına, kişinin rüyasında bir gölde yıkandığını görmesi; o kimsenin başında dolaşmakta olan bir felâketten kurtulacağına delalet eder. Bir kimsenin rüyasında suyu bulanık olan bir gölde elini ve yüzünü yıkadığını görmesi; o kimsenin kısa bir hastalık geçirdikten sonra şifa bulacağına, kişinin rüyasında herhangi bir göl üzerinde birtakım göl çiçekleri görmesi; o kimsenin muradına ereceğine işaret şeklinde yorumlanır.


İhya Rüya Tabirleri : İyi geçimli kadına, işini danışmasız yürüten yöneticiye, yola çıkmak isteyen için bunun bir süre gerçekleşmemesine delalet eder.


MollaCami Tabiri : Göl, yolcu için yolculuğun mümkün olmamasına işaret eder.Küçük göl, zengin bir kadınla tabir edilir. Bazen göl, iyi geçinmeyi seven, servet sahibi bir kadınla tabir edilir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna