Rüyada Berber Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Berber Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Berber Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Berber görmek ile alakali tabirler, Rüyada Berber görmek ne anlama gelir? Rüyada Berber nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Berber dini rüya tabirlerinde Berber anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada berber görmek; bir sultanın yanında insanların işini yapan bir kimseye delalet eder.


Diyanet Ruya : Bir kimsenin rüyasında bir berberde tıraş olduğunu görmesi; uzun süredir rahatsızlığını çektiği bir derdinden kurtulacağına, bir başka yoruma göre: Uzakta oturmakta olan bir yakınından bir miras konusunda sevindirici bir haber alacağına işaret eder.Rüyanızda bir berber dükkânı görmeniz; aleyhinize birtakım dedikodu yapılacağına ve bundan dolayı da çok üzüleceğinize, eşinizi bir berber dükkânında görmeniz; onun size tahakküm etmeye başlayacağına, berberde bir dostunuzu tıraş olurken görmeniz; iş hayatınızda birisinin kumandası altına girerek onun emirlerine göre hareket etme mecburiyetinde kalacağınıza, rüyanızda bir berbere giderek tıraş ol madiğinizi görmeniz; vefakâr ve sâdık bir dostunuzu kaybedeceğiniz delalet eder.


İhya Rüya Tabirleri : Önemli bir makamın halkla ilişkilerine bakan bir hizmetliye, Berberde tıraş olmak sevinç ve sürura, delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Tıraş Olmak.)


MollaCami Tabiri : Rüyada berber görmek, bir devlet adamının yanında insanların işini yapan bir kimseye işaret eder.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna