Rüyada Damarlar Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Damarlar Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Damarlar Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Damarlar görmek ile alakali tabirler, Rüyada Damarlar görmek ne anlama gelir? Rüyada Damarlar nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Damarlar dini rüya tabirlerinde Damarlar anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada görülen damar rüya sahibinin ev halkın dan o damarın bulunduğu uzva nisbet edilen kimsesidir.
Damarın güzelliği o kimsenin güzelliğine, damarın bozukluğu ise, o kimsenin bozukluğudur. Bir kimseye rüyada arız olan bir sebepten dolayı bir damarının bozulması, o kimsenin o damarı yerinde bulunan akrabasından birisinin ölümüne delalet eder.
Bazan damarın kesilmesi —rüya tabir edildiğinde ölüm gibi kötü bir şeye veya bir musibete delalet ederse — rüya sahibinin ölmesiyle akrabasından ayrılmasına delalet eder.
Eğer tabiri böyle değilse, o kimsenin kendisi ile akrabası arasında — ölüm hariç— meydana gelecek ayrılığa delalet eder.
Insanın damarları aşiret ve kabilesidir. Damarlarından birisinin yok olduğunu gören kimse, ölüm veya ziyaret etmemekle akrabasından ayrılır. Damarlar bostanın su kanalı gibidir. Çünkü insan da ağaca benzer. Rüyada damarlardan birinin veya hepsinin kesildiğinin görülmesi, rüya sahibinin bahçe ve bostanmın su yolunda meydana gelecek bozukluğa delalet eder.
Rüyada damarların açık olarak onları hiç bir şeyin örtmediğinin görülmesi, rüya sahibinin hububat ve ziraatına veya emlak ve akarlarına su vermenin mümkün olmayacağına delalet eder. Kan almak için meşhur olan damarlar ve daima hareketi mutad olan nabızlar, hayat, rızık aile ve aşiretinin büyüklerine delalet eder.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna