Rüyada Çulha Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Çulha Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Çulha Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Çulha görmek ile alakali tabirler, Rüyada Çulha görmek ne anlama gelir? Rüyada Çulha nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Çulha dini rüya tabirlerinde Çulha anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada çulha görmek, yolculuğu ve işindeki mihnet ve meşakkati çok olur ve maksadına çalışır, halkı çalışma gayret ve harekete teşvik eder. Ayağı üzengide ve kendisi atın üstünde elinde kılıç ve süngü ile Allah yolunda harp ve cihad eden bir adama delalet eder. Bazan da çulhayı görmek, duvar yapan ustaya, yahut dokuyucuya ya da ekinciye delalet eder. Bazan da çulhanın dokunduğu şeyi görmek, hastalık, üzüntü ve kederden, iş ve yolculuğundan ve uğraşmakta olduğu işinden ayrılır. Henüz kesmediğini görse, anlatılan şeylerden ayrılıp kurtarması, dokuyup bitireceği bezden çulhacıyı görmenin tabiri gibidir. Bekar bir adam, rüyada dokuyucu bir kadını görse, hür bir kadınla evlenir. Bekar bir kız, dokuyucu kadını görse, o da akrabası olmayan bir erkekle evlenir.
Rüyada çulhayı görmek, işlerin kolaylığına, elbiselere, yolculuğa ve tereddüde delalet eder. Bazan da çulhayı görmek hastanın ölümü ve kabre girmesine delalet eder.


Diyanet Ruya : Rüyada çulha görülmesi; sefil bir hayata ve yolculuğa yorumlanır. Bir kimsenin rüyasında çulhadan bir şey dokuduğunu görmesi; o kimsenin birisiyle tartışacağına, rüyasında kendisinin çulha giydiğini gören kimsenin gurbete gideceğine yorumlanır. İmam-ı Nablusi’nin yorumuna göre: Rüyasında çulha gören kimsenin; işlerinin kolaylaşacağına, elbise satın alacağına ve tereddüde düşeceğine işaret eder. Rüyada çulha görülmesi; bazen de rüyayı gören kimsenin eğer hasta ise; ölüp kabre gireceğine işaret şeklinde tabir olunur.


İhya Rüya Tabirleri : Bakınız; Dokumacı.


MollaCami Tabiri : Rüyada çulha görmek, yolculuğu ve işindeki mihnet ve meşakkati çok olur ve halkı gayret ve harekete teşvik eder. Bazen de çulha görmek, duvar yapan ustaya, yahut dokuyucuya ya da ekinciye işarettir. Bazen de çulhanın dokunduğu şeyi görmek, hastalık, üzüntü ve kederden, iş ve yolculuğundan ve uğraşmakta olduğu işinden ayrılır. Bazen rüyada çulha görmek, işlerin kolaylığına, elbiselere, yolculuğa ve tereddüde işarettir.Bazen de çulha görmek hastanın ölümesine işarettir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna