Rüyada Çömlekçi Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Çömlekçi Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Çömlekçi Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Çömlekçi görmek ile alakali tabirler, Rüyada Çömlekçi görmek ne anlama gelir? Rüyada Çömlekçi nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Çömlekçi dini rüya tabirlerinde Çömlekçi anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada çömlekçiyi görmek, cariye, köle ve hayvan satıcısını görmeye ve rüya sahibinin rütbesine göre hayır veya şer için toplanmış bir cemiyette bulunmasına delalet eder. Çömlekçiyi görmek, tahsildara da delalet eder.


Diyanet Ruya : Bir kimsenin rüyasında bir çömlekçi (çömlek yapan usta) görmesi; o kimsenin başkalarına zulmetmeyi sevdiğine, kişinin rüyasında bir çömleğin kırılmış olduğunu görmesi; böyle bir insandan kurtulmaya yorumlanır. İmam-ı Nablusi'nin yorumuna göre: Bir kimsenin rüyasında bir çömlekçi görmesi; câriye, köle ve hayvan satıcısı görmeye ve rüya sahibinin rütbesine göre hayır veya şer için toplanmış bir toplumda bulunmasına yorumlandığı gibi, rüyada çömlekçi görülmesi; aynı zamanda tahsildara da delalet eder.


İhya Rüya Tabirleri : İyilik yahut kötülük için bir araya gelen insanlara katılmaya, Mesleği çömlekçilik olan kimse vergi memuruna yahut para tahsil eden kimseye de delalet eder.


MollaCami Tabiri : Rüyada çömlekçiyi görmek, rüya sahibinin rütbesine göre hayır veya şer için toplanmış bir cemiyette bulunmasına işarettir.Çömlekçiyi görmek, tahsildara da işarettir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna