Rüyada Çizme Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Çizme Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Çizme Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Çizme görmek ile alakali tabirler, Rüyada Çizme görmek ne anlama gelir? Rüyada Çizme nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Çizme dini rüya tabirlerinde Çizme anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada görülen çizme, hanıma veya ineğe yahut yolculuğa ya da rütbeye delalet eder.


Diyanet Ruya : Bir kimsenin rüyasında çizme görmesi; o kimsenin yolculuk yapacağına, kişinin rüyasında ayağına bir çizme giydiğini görmesi; o kişinin iş icabı kısa bir yolculuk yapacağına, kişinin rüyasında siyah renkli bir çizme giydiğini görmesi; o kimsenin hayra erişeceğine, kişinin rüyasında sarı veya kahve renkli bir çizme giydiğini görmesi; o kimsenin keder ve üzüntüye maruz kalacağına işaretle yorumlanmaktadır. Rüyanızda bir dükkândan bir çizme satın aldığınızı görmeniz; yeni bir iş için bir teklif alacağınıza, rüyanızda bir başkasına bir çizme hediye ettiğinizi veya onun için bir çizme satın aldığınızı görmeniz; bir başkası ile bir iş sözleşmesi imzalayacağınıza işaret eder. İmam-ı Nablusi'nin yorumuna göre: Rüyada çizme görülmesi; kadına veya ineğe yahut yolculuğa ya da rütbeye delalet eder.


İhya Rüya Tabirleri : Uzun konçlu ayakkabı meşin olursa rütbeye, Çizme gemici yahut kiracıya, nikah memuruna, doğru yolda olan kimseye; Normal çizme evin hanımına yahut yolculuğa delalet eder.


MollaCami Tabiri : Rüyada görülen çizme, hanıma veya ineğe yahut yolculuğa ya da rütbeye işarettir.Bir adamın rüyada çizme görmesi, yolculuğa veya yüksek bir mevkiye gelmesine işarettir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna