Rüyada Cerrah Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Cerrah Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Cerrah Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Cerrah görmek ile alakali tabirler, Rüyada Cerrah görmek ne anlama gelir? Rüyada Cerrah nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Cerrah dini rüya tabirlerinde Cerrah anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Ameliyata ihtiyacı olan bir kimsenin cerrah görmesi ve cerrahın yanma girmesi, o kimsenin hastalığından afiyet bulmasına, üzüntü, keder ve sıkıntılardan halas olmasına delalet eder. Rüyada cerrahın, cerraha ihtiyacı olmayanın yanma girmesi, o kimsenin kan almaya ihtiyacı olmasına delalet eder. Rüyada cerrah, insanın sağlam olan azalarının etini yırtan ve kanını akıtan kimseye delalet eder.


Diyanet Ruya : Herhangi bir sebepten dolayı ameliyat olması gereken bir kimsenin rüyasında bir cerrahi uzmanı görüp onun yanma girdiğini görmesi; o kimsenin hastalığından şifa bulacağına, keder, üzüntü ve sıkıntılarından kurtulacağına yorumlanır. Bir kimsenin rüyasında ameliyat olmaya ihtiyacı olmayan bir kimsenin yanma bir cerrahi uzmanın girdiğini görmesi; o kimsenin kendisine kan verilmesi gerektiğine işaret eder. Bir başka yoruma göre: Rüyada cerrah görülmesi; dargınlıkla yorumlanır. Bir kimsenin rüyasında kendisinin cerrah olduğunu ve bir kimseyi de ameliyat ettiğini görmesi; o kimsenin bir arkadaşının kalbini kırdığına, kişinin rüyasında kendisine bir cerrah tarafından ameliyat yapıldığını görmesi de bu rüyanın aksine tabir edilir. Kişinin rüyasında bir yarası olduğunu ve bunun için de bir cerrah aradığını görmesi; o kimsenin başkaları tarafından hiç sevilmediğine delalet eder.


İhya Rüya Tabirleri : Ameliyata ihtiyacı olan kimsenin cerrah görmesi sağlığına kavuşmasına, üzüntü ve kederden kurtulmaya; Sağlıklı birinin yanına cerreh girdiğini görmesi, kan aldırması gerektiğine delalet eder.


MollaCami Tabiri : Ametiyata ihtiyacı olan bir kimsenin cerrah görmesi ve cerrahın yanına girmesi, o kimsenin hastalığından afiyet bulmasına, üzüntü, keder ve sıkıntılardan kurtulmasına işarettir.Rüyada cerrahın, cerraha ihtiyacı olmayanın yanma girmesi, o kimsenin kan almaya ihtiyacı olmasına işarettir.Rüyada cerrah, insanın sağlam olan azalarını etini parçalayan ve kanını akıtan kimseye işarettir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna