Rüyada Boğazlamak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Boğazlamak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Boğazlamak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Boğazlamak görmek ile alakali tabirler, Rüyada Boğazlamak görmek ne anlama gelir? Rüyada Boğazlamak nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Boğazlamak dini rüya tabirlerinde Boğazlamak anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada bir şeyi boğazlamak, ana - babaya asi olmak ve zulümdür. Kendisinin boğazlandığını gören kimse Allah Teala'ya sığınsın. Bir kimsenin, rüyada bir kavmi boğazlanmış olarak görmesi, onun murad ettiği şeyde işlerinin tamamına hayırla delildir. Birisini boğazladığını veya birisinin kendisini boğazladığını gören kimsenin işlerinin tamam olmasına delildir. Ancak bunun meydana gelmesi daha çabuktur. Bir kimse rüyada birisim bir başka kimse kesiyor görse, kesilen kesenden hayra nail olur. Eğer kesilen hapis ise hapislikten kurtulur, korkuyorsa, korkusundan emin olur, köle ise azat edilir, esir ise esaretten kurtulur, emir ise saltanatında ziyadeliğe nail olur. Birisini kestiğini gören kimse o kimseye zulmeder.
Kesilmesi helal olmayan her şeyde hüküm böyledir. Mahremlerini boğazladığını gören kimse, yakınlarını tanımayarak, onlarla olan münasebetini keser. Kölenin, rüyada kesildiğini görmesi, azat olmasına, üzüntü ve kederli bir kimsenin kendisinin rüyada boğazlandığını görmesi, üzüntü ve kederinin gitmesine delalet eder. Rüyada boğazlamak, nikaha da delalet eder. Bundan dolayı bir kimse rüyada güvercin ve koyun gibi şeyleri boğazladığım görse, o kimse evlenir.
Bir kimse bir hayvanı kafa ve ensesinden boğazladığını görse, o kimse livataya cesaret eder.


İhya Rüya Tabirleri : İnsanın insanı ve kesilmesi helal olmayan sair hayvanları boğazlaması onlara haksızlık yapmaya, Bir kadını ensesinden boğazlamak meşru olmayan ilişkiye, Bir çocuğu boğazlamak onun rüşdünü isbat etmiş olmasına, Kişinin kendi kendini boğazlaması kan çıkarssa zulmetmeye, çıkmaz ise yakın akrabaya iyilik etmeye delalet eder.


MollaCami Tabiri : Rüyada bir şeyi boğazlamak, anne-babaya asi olmaya işarettir.Rüyada birini kestiğini görmek, rüya sahibinin kestiği kimseye zulmetmesine işaret eder.Üzüntü ve kederli bir kimsenin kendisinin rüyada boğazlandığını görmesi, üzüntü ve kederden kurtulmasına işaret eder. Rüyada boğazlamak, nikaha da işaret eder.Bir kimse rüyada güvercin ve koyun gibi şeyleri boğazladığını görse, o kimse evlenir.Bir kimse rüyada bir kadını boğazlasa, o kimse o kadınla cinsi münasebette bulunur.Yine rüyada hayvanlann dişilerinden birisini boğazlamak, bir kadınla cinsi münasebette bulunmaya, yahut bir kızın bekaretini bozmaya işarettir.Bir kimsenin bir çocuğu boğazlanmış olarak görmesi, o çocuğun olgunluk çağına gelmesine işaret eder.Rüyada bir adamın veya bir milletin boğazlanmış olarak görülmeleri, onların sapıklık içerisinde oimalarına işaret eder.Bir kimsenin rüyada kendi kendini boğazladığını görmesi, eğer boğazlanırken kan çıkarsa, zulme ve isyana işaret eder. Eğer kan çıkmazsa, akrabaları ziyaret ve iyiliğe işaret eder.Bir kadın rüyada devlet başkanının kendisini boğazladığını görse, o kadının bir erkekle evlenmesine işaret eder.Kesilmesi helal olmayan her şeyde de hüküm böyledir. Mahremlerini boğazladığını gören kimse, yakınlarını tanımayarak, onlarla olan münasebetini keser.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna