Rüyada Billur Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Billur Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Billur Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Billur görmek ile alakali tabirler, Rüyada Billur görmek ne anlama gelir? Rüyada Billur nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Billur dini rüya tabirlerinde Billur anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada billur, kadına delalet eder. Bundan dolayı billur bir kaba sahip olduğunu gören, temiz bir kadınla evlenir.


Diyanet Ruya : Bir kimsenin rüyasında billur görmesi; terbiyesiz bir eşle tabir edilir. Kişinin rüyasında bir billuru olduğunu ve bunu da kaybettiğini görmesi; o kimsenin hanımından boşanacağına veya uzun bir yolculuğa çıkacağına, kişinin rüyasında billur sattığını görmesi; o kimsenin ahlâkı iyi olmayan bir hanımla evlenmeye hazırlandığına, rüyasında billur satın aldığını görmesi de aynı şekilde terbiyesiz bir kadınla evleneceğine yorumlanır. Rüyanızda delikli bir billur görmeniz; dul bir hanımla evleneceğinize, rüyanızda deliksiz bir billur görmeniz ise; genç bir kızla evlilik yapacağınıza işaret eder. Bir kimsenin rüyasında billurdan yapılmış bir kadehi elinden düşürüp kırdığını görmesi; ahlâkı kötü olan eşinin ölümüne sevineceğine, billur bir kaptan kelebek çıktığını görmesi; eğer evli ise; o kimsenin hanımının bir başka erkekle ilişkiye gireceğine delildir.


MollaCami Tabiri : Rüyada billur görmek, kadına işaret eder. Bundan dolayı billura sahip olduğunu gören, temiz bir kadınla evlenir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna