Rüyada Beygir Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Beygir Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Beygir Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Beygir görmek ile alakali tabirler, Rüyada Beygir görmek ne anlama gelir? Rüyada Beygir nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Beygir dini rüya tabirlerinde Beygir anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada beygir insanın sa'y ve gayretidir. Beygirlerin büyükleri dünya işlerinin faziletlisidir.
Denilmiştir ki: Beygir, kadın ve zevcedir. Bundan dolayı bir kimse beygirle uğraştığını fakat onu tutamadığını görse, o kimsenin hanımının zalim ve şerli olmasına delalet eder. Rüyada beygirinin konuştuğunu görse, hanımı tarafından mala nail olur ve şanı yücelir. Beygirinin cima ettiğim gören kimse, zevcesine meşru bir şekilde hizmette bulunur ve zevcesi de bu hizmetten dolayı kendisine teşekkür etmez ve razı da olmaz.
Bazı tabirciler de, beygir, yolculuktur, demişlerdir. Bundan dolayı bir kimse beygirin sırtında gittiğini görse uzak bir yere yolculuk yapar ve hanımı tarafından hayra nail olur. Beygirine binip yer ile gök arasına uçtuğunu görse, hanımıyla beraber bir yolculuğa çıkar ve kadr-u kıymetleri yüksek olur. Beygirinin toprakta ve çöplükte yuvarlandığını görse o kimsenin çalışma ve, gayreti fazla olur ve malı da ziyadeleşir. Beygirinin kendisini ısırdığını görse, hanımı kendisine hainlik eder ve hakkında riayetsizlik göstermeğe devam eder.
Beygirinin öldüğünü gören kimsenin hanımı ölür. Beygirinin suda boğulduğunu gören kimse ölür .ve onun üzerine gelecek bir beladan korkulur. Bir kimsenin beygiri çalınsa, o adam hanımını boşar. Beygirinin zayi olduğunu gören kimse, hanımı hakkında kötülük ve bühtan eder.


Diyanet Ruya : Bu kelimenin yorumu için at kelimesine bakınız. BEYİN: Rüyada beyin görülmesi üç şekilde tabir edilir.1. Gizli servet sahibi olunacağı ile 2. Kuvvetli bir akıl sahibi olunması ile 3. Allah'ın hoşuna giden bir işin işleneceği ile yorumlanır.


İhya Rüya Tabirleri : Kişinin hayatını idame ettirmek için sarfettiği gayrete, Beygirin suda boğulması görenin vefatına, başka türlü ölümü eşinin vefatına, Dişi beygir kadına, onda görülen güzellik kadının güzelliğine, gençlik de onun gençliğine, diğer özellikler de kadının öözelliklerine, Erkek ve dişi tay kişinin çocuklarına delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; At.)


MollaCami Tabiri : Rüyada görülen beygir insanın çalışması ve gayretidir. Beygirlerin büyükleri dünya işlemin fazilet] isidir.Rüyada beygirinin konuştuğunu görse, hanımı tarafından mala nail olur ve şanı yücelir.Bazı tabirciler de, beygir, yolculuktur, demişlerdir. Bundan dolayı bir kimse beygirinin sırtında gittiğini görse uzak bir yere yolculuk yapar ve hanımı kendisine iyilikte bulunur.Beygirinin toprakta ve çöplükte yuvarlandığını görse o kimsenin çalışma ve gayreti fazla olur ve malı da ziyadeleşir.Beygirinin kendisini ısırdığını görse, hanımı kendisine hainlik eder ve hakkında riayetsizlik göstermeğe devam eder.Beygirinin suda boğulduğunu gören kimse ölür ve onun üzerine gelecek bir beladan korkulur.Bir kimsenin beygiri çalınsa, o adam hanımım boşar.Yele ve kuyruğu kızı v.s. renkli olan beygir, sahibine üzüntüdür.Bir beygire sahip olup, onu bağladığını gören kimse bir hizmetçiye sahip olur. İyi huylu ve çabuk giden bir beygire bindiğini gören, hayır ve saadete erişir. Ata binme adeti olan bir kimsenin beygire binmesi. rütbenin düşmesine kıymetinin noksanlaşımasına alamettir, denilmiştir.Eşeğe binmek adeti olan birisi beygire binse, ö kimsenin ismi yüce, kar ve kazancı çok olur.Beygirin takımsız, çıplak olarak bir şehre girmesi o şehre bir yabancının girmesi ile tabir edilir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna