Rüyada Azarlamak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Azarlamak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Azarlamak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Azarlamak görmek ile alakali tabirler, Rüyada Azarlamak görmek ne anlama gelir? Rüyada Azarlamak nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Azarlamak dini rüya tabirlerinde Azarlamak anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada bir insan için yapılan azarlama, Allahü Teala'mn «Ona yardım edesiniz, onu büyük tanıyasınız» (*) mealindeki ayeti gereğince vakar ve tazime delalet eder.

*Sure-i Feth, ayet:9


Diyanet Ruya : Rüyada azarlamanın veya azarlanmanın görülmesi; azarlanan kimseye karşı sevgi ve saygı gösterileceğine yorumlanır. Bir kimsenin rüyasında tanınmış hatırı sayılır bir kimsenin azarlandığını görmesi; o kimse ile aralarında dostluk ve samimiyetin meydana geleceğine işaret sayılır. Bir kimsenin rüyasında azarlandığını görmesi de böyle yorumlanır. Bir kimsenin rüyasında bilinmeyen ve tanınmayan bir kimseyi azarladığını veya bilinip tanınmayan birisi tarafından azarlandığını görmesi; içinde yaşadığı toplumun sevgisini kazanacağına delalet eder.


İhya Rüya Tabirleri : Bir peygamber, veli, alim yahut dostu tarafından azarlanmak tövbe etmeye, azgınlıktan vazgeçmeye, Tekdir ( azarlama, çıkışma) sevgi ve muhabbete, Kendi kendini azarlamak, pişman olacağı bir iş yapmaya, sonunda da kendini kınamaya, Çocuğu azarlamak onu geereğince terbiye etmeye, Azarlanmak, insanlardan görülecek saygı ve sevgiye delalet eder.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna