Rüyada Atmaca Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Atmaca Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Atmaca Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Atmaca görmek ile alakali tabirler, Rüyada Atmaca görmek ne anlama gelir? Rüyada Atmaca nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Atmaca dini rüya tabirlerinde Atmaca anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Atmaca kuşu, zalim, cahil, bir malik'e delalet eder. Tahakkümde atmacanın tabiri, doğandan aşağıdır. Bazıları demişlerdir ki, elinde bir atmaca kuşu olduğunu gören kimsenin hapiste eline geçecek bir hırsıza delalet eder. Sidik deliğinden bir atmaca çıkarıldığını görmek, ahmak ve şecaatli bir çocuğu olmasına delalet eder. Eli üzerinde bir atmaca olduğunu gören kimse, insanların acizlerini tercih edeceğine delalet eder. Rüyada bir atmaca gören, fasık ve zalim bir kimse görür. Atmacanın yavrusunu bulan kimsenin bir erkek çocuğu dünyaya gelir.


Diyanet Ruya : Bir kimsenin rüyasında atmaca görmesi; geçimsiz bir insan olacağına, insanların nefretini kazanacak bir tutum sergileyeceğine bazı haddini bilmezlerin sözlerine uyarak kötü yola düşeceğine ve bu yüzden de geçimsizliğinin artacağına delalet eder.


İhya Rüya Tabirleri : Zulmü cehaletiyle iç içe bir yöneticiye delalet eder. Elinde atmaca kuşu olduğun gören, kendisi tutuklu iken bir hırsız yakalar. Eli üzerine atmaca konan kimse insanların zavallılarıyla uğraşır. Sidik deliğinden bir atmaca çıktığını gören kimsenin kıt akkıllı ama yiğit bir oğlu olur. Kendi doğal ortamında atmaca yavrusu bulan kimsenin bir oğul evladı olur.


MollaCami Tabiri : Atmaca kuşu, zalim, cahil, bir devlet adamına işaret eder.Rüyada bir atmaca gören, günahkar ve acımasız bir kimse görür, atmacanın yavrusunu bulan kimsenin bir erkek çocuğu dünyaya gelir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna