Rüyada Altın Ve Altın Lira Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Altın Ve Altın Lira Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Altın Ve Altın Lira Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Altın Ve Altın Lira görmek ile alakali tabirler, Rüyada Altın Ve Altın Lira görmek ne anlama gelir? Rüyada Altın Ve Altın Lira nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Altın Ve Altın Lira dini rüya tabirlerinde Altın Ve Altın Lira anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada altın görmek kötü bir işe ve borca delalet eder. Bazı tabirciler, altın gam ve kederdir, dediler.
Rüyada altın bilezik takmak, rüya sahibinin eline geçecek mirastır. Altından bir şey giydiğini gören kimse kendisinin dengi olmayan birisi ile evlenmekle akrabalık kurar.
Bir kimse rüyada altın külçesine rastgeldiğini görse kendisinden bir mal gider. Yahut sultan o kimseye kızar ve ona zimmet çıkararak borçlu eder.
Altın erittiğini gören kimse çirkin bir hususta düşmanlık yapar ve halkın dilinde şöhret bulur. Kendisine büyük bir altın parçası verildiğini gören kimse devlet ve reisliğine nail olur. Kırılmış veya sağlam altınlar bulunduğunu gören kimse melikin yüzünü görür ve emin olarak ondan döner.
Altını külçe ettiğini gören kimse şer ve helaka uğrar. Bir kimse evinin altından olduğunu görse o eve yangın isabet eder. iki elinin altın olduğunu gören kimse işsiz kalır, çalışamaz. Gözlerinin altın olduğunu gören kimsenin gözleri kör olur. Bir kimse üzerinde, altın, gümüş, boncuk veya mücevherden gerdanlık olduğunu görse bir vilayete vali olur ve hizmet emanetini üzerine alır.
Altın görmek, ferahlığa, rızka, salih amele, üzüntü ve kederin gitmesine, zevceye, evlada, ilme, hidayete, altından yapılan süs eşyalarına yahut ziynete delalet eder.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna