Rüyada Zerdali Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Zerdali Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Zerdali Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Zerdali görmek ile alakali tabirler, Rüyada Zerdali görmek ne anlama gelir? Rüyada Zerdali nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Zerdali dini rüya tabirlerinde Zerdali anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Tiflisi Tabirleri : » İmam Cafer Sadık (a.s): Zerdali mevsiminde zerdaligörmek; hastalığa…

Mevsimi dışında zerdali görmek; üzüntü vesıkıntıya…

Tatlı zerdali yemek; menfaate işarettir.

» İbn-iSîrîn: Zerdali mevsiminde tatlı zerdali yediğinizi görmek; yediğinizzerdali miktarınca elinize para geçeceğine…

Ekşi zerdali yemek; üzüntü ve sıkıntıya işarettir.

» Kirmanî: Zerdali çekirdeğinin tadına baktığınızı görmek;acıysa üzüntüye, tatlıysa asaletsiz bir kişiden menfaat elde edeceğinize işarettir.


Diyanet Ruya : Rüyanızda mevsiminde zerdali görmeniz; sizin altın değerinde bir hediye alacağınıza, eğer mevsimi dışında görürseniz; bir hastalığa yakalanacağınıza, rüyanızda yeşil bir zerdali görmeniz ise; elinize gümüş para geçeceğine delalet eder.


İhya Rüya Tabirleri : Mevsiminde görülen zerdalinin olgunu altın, yeşili gümüş paraya, Mevsimi dışında zerdali görmek hastalığa; Zerdali ağacı güleryüzlü ve ailesinin nafakası hususunda cimrilik yapan ve başkasına da hayrı dakunmayan kimseye delalet eder.


Seyyid Süleyman : Rüyada zerdali ve kayısı görmek; mal ve hüzündür. Tatlı zerdali ve kayısı yiyenin eline mal geçer. Meyve ekşi ise, rüya hüzün, düşmanlık ve hastalıkla yorumlanır. Mevsiminde değilse de tabir aynıdır. Mevsiminde tatlı zerdali ve kayısı yiyen; ya cariye alır yahutta kötü asıllı birinden mal kazanır.
Ebu Said'ül Vaaz demiştir ki: Rüyasında yeşil zerdali veya kayısı yiyen, sadaka alır. Hasta ise, şifa bulur. Sarı zerdali yahut kayısı yiyen, malını hastalıkta sarfeder. Ağaçtan zerdali veya kayısı koparıp yiyen; zengin fakat, dinsiz bir adamla arkadaş olup, onun malından yer. Bir hükümdar yahut yardımcısı rüyalarında bu meyveleri ağaçtan toplayıp yerlerse, halktan zorla para alırlar.


MollaCami Tabiri : Rüyada görülen zerdali, eğer mevsiminde olursa altınlara, mevsiminde olmazsa hastalığa işarettir. Zerdali ağacı kendisinden istifade edilmeyen hastalıklı bir adamdır. Bazı tabirciler, zerdali ağacı, güler yüzlü, aiiesiningeçimi hususunda cimri ve cesur bir kimsedir, dediler.Eğer zerdali ağacından meyve topladığını gören kimse, zengin bir kadınla evlenir. Zerdali korkuya da işarettir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna