Rüyada Yüzmek Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Yüzmek Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Yüzmek Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Yüzmek görmek ile alakali tabirler, Rüyada Yüzmek görmek ne anlama gelir? Rüyada Yüzmek nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Yüzmek dini rüya tabirlerinde Yüzmek anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Tiflisi Tabirleri : » Müellif: Rüyada yüzmek; geçim konusunda genişlik ve rahatlığa…

Temiz ve berrak bir suda yüzdüğünüzü ve ansızın boğulduğunuzu görmek;insanlar arasında oldukça saygın biri olacağınıza işarettir.

» Kirmanî: Denizde yüzdüğünüzü ve dışarıyaçıkamadığınızı görmek; uzun süreli bir sıkıntı yaşayacağınıza…

Suda öldüğünüzü görmek; düşman tarafından öldürüleceğinizeişarettir.

» Cabir Mağribî: Suda boğularak öldüğünüzü görmek; dünya işleriyle meşgul olacağınıza vebazı şeylerden gafil kalacağınıza işarettir.


Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada denizde yüzdüğünü gören kimse alimse ilimde arzu ettiği şeye ve isteğine kavuşur. Denizde yüzüp sonra sahile çıksa, eğer ilim talep ediyorsa onu terkeder.
Bazı tabirciler yüzmek hapistir, derler. Bundan dolayı karada yüzdüğünü gören kimse hapsolunur. Ve hapislik halinde sıkıntıya düşer.
Yüzmede hissettiği çetinlik ve kolaylık nispetince ve sahile yakınlığı miktarınca hapiste durur.
Bir vadide düz olarak yüzdüğünü ve arzu ettiği yere vardığını görse, o kimse kahredici sultanın hizmetine girer ondan talep ettiği ihtiyacı meydana gelir. Ve melikten kuvvete nail olur. Vadide yüzmesinden korkarsa, o kimse o sultandan da korkar. Korkmayıp kurtuiursa, ondan da kurtulur.
Denizin derin yerine girdiğini ve orada güzel ve hoş bir şekilde yüzdüğünü görse, büyük bir iş veya büyük bir memuriyete girer, melik tarafından kudrete izzete ve kuvvete erişir.
-Denizde kafası üzerine yüzdüğünü görse, tevbe eder ve işlediği günaha pişman olur.
Denizde yüzdüğü halde denizin suyunun sakin olduğunu görse melikin hizmetine girer. Işte karışıklık meydana getirdiğinden dolayı melikin gazabına uğrar. Denizi geçti ise kurtuluşa erer.
Suda yüzdüğü halde korktuğunu gören kimse korku hapislik veya bir hastalığa düşer. Onun sahilden uzaklığı nispetince hapisliği ve hastalığı uzar. Kendisini kurtaramayacak zannettiğini görse, üzüntü ve keder içinde ölür.


İhya Rüya Tabirleri : Denizde yüzmek, ehli için ilimde arza uttuğu sonuca ulaşmaya, manen ilerlemek isteyen biri ise bunu başarmaya, memuriye, Yüzmak bazen hapse girmeye, Yüzerek kıyıya çıkmak bir arzasundan vazgeçmeye yahut sıkıntıdan kurtulmaya, Nehir yahut denizde yüzmek ddin ve itikat güzelliğine yahut tevekkülle tehlikeli bir yolculuğa çıkmaya delalet eder.


MollaCami Tabiri : Rüyada denizde yüzdüğünü gören kimse alimse ilimde arzu ettiği şeye ve isteğine kavuşur. Denizde yüzüp so a sahile çıksa, eğer ilim talep ediyorsa onu terkeder. Rüyada deniz ve nehirde yüzmek rüya sahibinin dininin güzelliğine ve itikadının sağlamlığına işarettir.Karada yüzdüğünü gören kimse hapsolunur. Yüzmede hissettiği çetinlik ve kolaylık nispetince ve sahile yakınlığı miktarınca hapiste durur.Denizin derin yerine girdiğini ve orada güzel ve hoş bir şekilde yüzdüğünü görse, büyük bir iş veya büyük bir memuriyete girer.Suda yüzdüğü halde korktuğunu gören kimse korku hapislik veya bir hastalığa düşer. Kendisini kurtaramayacak zannettiğini görse, üzüntü ve keder içinde ölür. Yüzmesinde cesaret gösterse mezkur işten selamette olur. Rüyada kurumuş görülen her deniz ve göl ona nispet olunan kimsenindevletinin gitmesine işarettir. Suyunun yine oraya dönmüş görülmesi, ona nispet edilen kimsenin deuletinin yeniden dönmesine işarettir.Bir kimse suda yüzdüğünü görse, bir düşmanlıkta bulunur ve düşmanına galip gelir. Yüzmek için denize girdiğini hatta deniz içinde görünmediğini görse, o kimsenin helak olmasına işarettir.Kendisini suyun örttüğünü ve orada öldüğünü yahut suda boğulduğunu gören kimse şehit olarak ölür. Bazı tabirciler de hata ve kusuru çok olduğu halde vefat eder dediler.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna