Rüyada Ustura Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Ustura Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Ustura Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Ustura görmek ile alakali tabirler, Rüyada Ustura görmek ne anlama gelir? Rüyada Ustura nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Ustura dini rüya tabirlerinde Ustura anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Tiflisi Tabirleri : » ÇağdaşUlema: Ustura görmek; ailevî sorunlar yaşayacağınıza işarettir.


Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada ustura görmek, erkek çocuğa delalet eder. Çünkü onunla çocuklar sünnet edilir. Ustura ile bir şeyi kestiğini görmesi, rüya sahibinin başlamak arzusunda bulunduğu bir hususun in-kitaa uğramasına delalet eder.
Ustura ile eti parça parça yapsa veya bir hayvanı yaralasa, bu rüya o kimsenin insanlara sarkıntılıkta bulunduğu pis diline delalet eder.
Ustura görmek, kin ve düşmanlığa, elem ve ıstırap veren dile delalet eder.


Diyanet Ruya : Rüyada ustura görülmesi; bir erkek çocuğunun doğacağına yorumlanır. Bir kimsenin rüyasında bir başkasını bir ustura yaraladığını görmesi; o kimsenin bir haksızlığa maruz kalarak mal varlığının bir kısmının elinden gideceğine işaret eder. Bir kimsenin rüyasında ustura ile yaralandığını görmesi; o kişi parasının ve malının yakınları tarafından azar azar yok edildiğine delalet şeklinde tabir olunur.


İhya Rüya Tabirleri : Bakınız; Tıraş Olmak.


MollaCami Tabiri : Rüyada ustura görmek, erkek çocuğa işarettir.Ustura ile bir şeyi kestiğini görmesi, rüya sahibinin başlamak arzusunda bulunduğu bir hususun kesintiye uğramasına işarettir.Ustura ile eti parça parça yapsa veya bir hayvanı yaralasa, bir rüya o kimsenin insanlara sarkıntılıkta bulunduğu pis diline işarettir.Ustura görmek, kin ve düşmanlığa, elem ve ızdırap veren dile işarettir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna