Rüyada Tüccar Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Tüccar Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Tüccar Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Tüccar görmek ile alakali tabirler, Rüyada Tüccar görmek ne anlama gelir? Rüyada Tüccar nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Tüccar dini rüya tabirlerinde Tüccar anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Tiflisi Tabirleri : » ÇağdaşUlema: Tüccar görmek; bir ticaret yapacağınıza ve bu ticaretten oldukçakazanç sağlayacağınıza…

Tüccar olduğunuzu görmek; kimseye bağımlı olmamak için çaba sarfedeceğinize…

Bir tüccardan mektup almak; borçlarınız konusunda sıkıştırılacağınızave onları ödemek zorunda kalacağınıza…

Çok sayıda tüccarla aynı yerde oturduğunuzu görmek; önemli birkonferansa katılacağınıza işarettir.


Diyanet Ruya : Rüyada bir tüccar görülmesi; toplum içinde saygınlığı olan bir kimseye yorumlanır. Bir kimsenin rüyasında bir tüccarın mal sattığını görmesi; o kimsenin helalinden mal elde edeceğine bir kimsenin rüyasında kendisinin tüccar olduğunu görmesi; o kimsenin hayır ve menfaate nail olacağına yorumlanır. Bir kimsenin rüyasında halka elbise cinsinden şeyler sattığını görmesi; o kimsenin halka sevap kazanma yollarını göstereceğine, kişinin rüyasında başkalarına sattığı mallara karşılık altın aldığını görmesi; o kimsenin keder ve sıkıntıya maruz kalacağına işaret şeklinde tabir edilir.


İhya Rüya Tabirleri : Farz emirleri yerine getirmede noksanlığa, menfaaat ve kazanca, yolculuğa, tuhaf haberler almaya; ihtiyaçların gitmesine delalet eder.


Seyyid Süleyman : Tüccar; halk arasında hatırlı bir insana, bir rivayete göre, kaygılı ve ehl-i bid'atten (dine zararlı) bir adama delalet eder. Tüccarın mal sattığını görmek; helal mala işarettir. Rüyasında tüccar olduğunu gören, yüksek bir makama geçer. Hayır ve menfaat sağlar. Halka elbise cinsinden bir şeyler satan, onları sevaba sevkeder. Sattığı mala mukabil, altın alan, üzülür. Gümüş para almakta beis yoktur.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna