Rüyada Timsah Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Timsah Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Timsah Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Timsah görmek ile alakali tabirler, Rüyada Timsah görmek ne anlama gelir? Rüyada Timsah nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Timsah dini rüya tabirlerinde Timsah anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Tiflisi Tabirleri : » ÇağdaşUlema: Timsah görmek; biriyle tanışmak zorunda kalacağınıza…

Çok sayıda timsah görmek; beklenmedik bir olaylakarşılaşacağınıza işarettir.


Diyanet Ruya : Rüyanızda bir timsah görmeniz; sert ve aksi bir kişi ile tartışarak neticede onunla mahkemelik olacağınıza işaret şeklinde tabir olunur.


İhya Rüya Tabirleri : Alçak ve hakir düşmana, hain hırsıza, zalim tüccare ve polise delalet eder.


Seyyid Süleyman : Timsah; asla güvenilmeyecek gaddar bir düşmanın veya zalim ve inatçı birinin temsilcisidir. Rüyasında eline bir timsah geçtiğini gören, böyle bir adamla arkadaş olur. Timsahın kendisini suya çektiğini gören, hükumete ceza öder. Timsahın kendisini suda boğduğunu gören, helak olur. Bir timsahı sudan karaya çektiğini gören, düşmana galip gelir. Eline timsah derisi, eti ve kemiği geçen, düşmanının malından bir miktar alır.


MollaCami Tabiri : Timsah görmek, polise işarettir. Timsah, hain bir hırsızdır. Zalim ve hain tüccara da işarettir. Timsahın, kendisini denize çekerek boğduğunu gören kimse, bir polisin eline düşer ve polis onun zulmen malını alarak öldürür. Eğer timsahtan kurtulmuş ise mezkur polisten de kurtulur.Rüyada timsah, fişka (günaha), harama, korkuya ve haram kazanca, rüzgarın esmesi ve yol kesicilerden korkmaya işarettir.Bazen timsahı görmek, boğulmak sebebiyle ömrün tükenmesine işarettir. Timsah görmekte hayır yoktur. Bazen timsah, alçak ve hakir düşmana işarettir. Timsahı karada da görmede hayır yoktur.Timsahı sudan karaya çektiğini gören kimse, düşmanına ve borçlusuna galip gelerek istediğini alır.Timsahın etinden, derisinden ve yağından bir şeye malik olduğunu görse, malik olduğu miktarca düşmanının malından eline geçer.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna