Rüyada Testere Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Testere Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Testere Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Testere görmek ile alakali tabirler, Rüyada Testere görmek ne anlama gelir? Rüyada Testere nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Testere dini rüya tabirlerinde Testere anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Tiflisi Tabirleri : » İmam Cafer Sadık (a.s): Rüyada testere görmenin üç tabiri vardır:

1-Evlat

2-Erkek veya kız kardeş

3-Ortak.

» İbn-iSîrîn: Testereyle ağaç kesmek; kestiğiniz ağacın sahibini rencideedeceğinize ve onunla arkadaşlığınızın sona ereceğine…

Çocuklarınızı veya kardeşinizitestereyle ikiye kesmek; kestiğinizkimsenin cinsiyetine göre erkek veya kız evladınız olacağına işarettir.

» Kirmanî: Testere almak veya başkasınınsize testere verdiğini görmek; erkek çocuğunuz varsa, bir erkek çocuğunuzundaha olacağına, kız çocuğunuz varsa, bir kız çocuğunuzun daha olacağınaişarettir.

» Çağdaş Ulema: Testere görmek; bir işi engüzel şekliyle yapacağınıza işarettir.


Diyanet Ruya : Rüyanızda testere ile bir şey kestiğinizi görmeniz; girişeceğiniz bütün işlerinizde başarı göstereceğinize, rüyanızda bir testere ile ağaç budadığınızı görmeniz; eğer bekâr iseniz evlendiğiniz takdirde çok hayırlı evlatlarınız olacağına yorumlanır. Rüyanızda kör bir testere görmeniz; sizin mal ve para kaybına uğrayacağınıza veya bir düşmanınızdan bir fenalık göreceğinize, rüyanızda testere bilediğinizi görmeniz; uzun süre halen içinde bulunduğunuz konumunuzu muhafaza edeceğinize işaret eder.


İhya Rüya Tabirleri : İki düşman arasını ayıran kamu görevlisine, yardıma, kuvvet ve rızka, Bazen testere şerli kimseye, Alışverişinde tolerans sahibi kimseye, kitap okuyan insana yanut teraziye delalet eder.


Seyyid Süleyman : Ebu Said'ül Vaaz demiştir ki: Bir ağaç parçasını testere ile kestiğini gören, o ağacın temsil ettiği şahıstan ayrılır ve ona eziyet eder. Bir akrabasını testere ile kesen, onun misli bir yakına sahip olur.
Kirmani şöyle diyor: Rüyasında elinde bir testere olduğunu yahut kendisine testere verildiğini gören, bir çocuk sahibi olur. Eline, malik olduğu her maldan bir tane daha geçer.
Cafer-i Sadık (R.A.) demiştir ki: Testere; evlat, kardeş veya ortakla tabir olunur. Testere ile odun kesmek; düşmana karşı zaferdir. Hulasa testere kullanan, muradına erer.


MollaCami Tabiri : Rüyasında elinde bir testere olduğunu görmek, bir işe başlayacağına işarettir. Bir ağaç parçasını testere ile kestiğini görmek, ağacın cinsinin tabirde ifade ettiği şekille tabir edilir.Rüyada testere görmek, alış-veriş eden müsamahakar bir adama işarettir. Testere, iki düşman arasını ayıran hakim ve bakana işarettir.Bazen testere, kitap ehli ile nikahlanmaya işarettir. Bazen de testere, karı-koca arasını ayıran bir kimseye işarettir. Testere, teraziye de işarettir.Bazen testere, hilekar, başı boş, kendi keyfine gezen, münafıkların arasına sokulan, şerli kimseler hakkında casusluk yapan ve onlann şerlerini haber veren bir kimseye işarettir. Testere, yardım, kuvvet ve rızıktır.Ağaç testeresi alim ve önder bir kimsedir.Mermer testeresi delilin noksanlığına işarettir. Demir testere, avam halka işarettir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna