Rüyada Ter Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Ter Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Ter Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Ter görmek ile alakali tabirler, Rüyada Ter görmek ne anlama gelir? Rüyada Ter nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Ter dini rüya tabirlerinde Ter anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Tiflisi Tabirleri : » İbn-i Sîrîn: Rüyada terlediğinizi vebedeninizden ter aktığını görmek; gördüğünüz ter miktarınca malınızınazalacağına veya hastaysanız, iyileşeceğinize ve arzu ettiğiniz şeylerin gerçekleşeceğine…

Elbisenizin terden ıslandığını görmek; gördüğünüz ter miktarıncamalınızı eşinize harcayacağınıza…

Terinizin beyaz ve hoş kokulu olduğunu görmek; kazancınızın helalyolla olduğuna…

Terinizin kötü koktuğunu hissetmek; bunun aksine işarettir.

» Çağdaş Ulema: Ter görmek; hasta kimseleriçin iyileşmek anlamına gelir.


Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada terlemek, hasta için şifadır. Eğer hasta terlemek istiyorsa. Terlemeyi arzu etmeyen kimsenin gördüğü ter ölüm teridir. Sağlam bir kimsenin rüyada terlemesi, bir hizmet veya sanat sebebiyle ona arız olacak bir sıkıntıdır.
Rüyada terlemek dünyaca mazarrata delalet eder. Bir kimse rüyada normal bir şekilde terlediğini görse, o kimsenin arzusu yerine gelir. Rüyada koltuk altında meydana gelen terin pis kokusu, halk için veba hastalığına, vali ve ticaret sahipleri için, kötü bir isim yapmakla mal ve servete kavuşmaya delalet eder.
Ter, maldır. Bu sebepten bir kimse rüyada vücudundan ter aktığını görse, o kimsenin ter miktarı malı gider. Bazen de rüya sahibinin rüyada gördüğü ter karşılaşacağı zorluğa delalet eder.


MollaCami Tabiri : Rüyada terlemek, hasta için şifadır. Terlemeyi arzu etmeyen kimsenin gördüğü ter ölüm teridir. Sağlam bir kimsenin rüyada terlemesi, bir hizmet veya sanat sebebiyle ona arz olacak bir sıkıntıdır.Rüyada terlemek dünyaca mazarrata işarettir.Bir kimse rüyada normal bir şekilde terlediğini görse, o kimsenin arzusu yerine gelir. Rüyada koltuk altında meydana gelen terin pis kokuşu, halk sahipleri için, kötü bir isim yapmakla mal ve servete kavuşmaca işarettir.Ter. maldır. Bu sebepten bir kimse rüyada vücudundan ter aktığım görse, o kimsenin ter miktarı malı gider.Bazen de rüya sahibinin rüyada gördüğü ter karşılaşacağı zorluğa işarettir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna