Rüyada Şeftali Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Şeftali Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Şeftali Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Şeftali görmek ile alakali tabirler, Rüyada Şeftali görmek ne anlama gelir? Rüyada Şeftali nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Şeftali dini rüya tabirlerinde Şeftali anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Tiflisi Tabirleri : » İmamCafer Sadık (a.s): Rüyada şeftali görmenin beş tabiri vardır:

1-Hastalık

2-Kadın

3-Alın açıklığı

4-Mal

5-Menfaat.

» Müellif:Sarı şeftali görmek; hastalığa…

Ağaçtan şeftali topladığınızıgörmek; eğer şeftali mevsimindeyseniz, büyük bir şahsiyetten mal eldeedeceğinize işarettir.


Diyanet Ruya : Bir kimsenin rüyasında sarı bir şeftali görmesi; o kişinin bir hastalığa yakalanacağına delalet eder. Bir kimsenin rüyasında, vaktinde şeftali yediğini görmesi; o kimsenin bir tüccardan istifade edeceğine yorumlanır. Bir kimsenin rüyasında bir ağaçtan şeftali kopardığını görmesi; o kimsenin bir yerlerden menfaat göreceğine, bir kişinin rüyasında bir şeftali ağacı görmesi; o kimsenin herhangi bir kişi ile tartışmayı sevmediğine, kendi halinde herkesle iyi geçinmeyi arzu ettiğine ve her şeyden de çabuk usandığına işaret eder.


İhya Rüya Tabirleri : Tatlı şeftali yemek sevgi ve arsusunundan isteğine kavuşmaya, ekşi şeftali yemek korkuya; Şeftali ağacı zengin ve cömert insana, bu ağacın dibinden şeftali toplamak hasta bir kimseden mala nail olmaya; Şeftali bazen erkek kardeşe ve iyi arkadaşa delalet eder.


MollaCami Tabiri : Rüyada yediği şeftali eğer tatlı ise, şehvet ve arzusundan istedigine nail olur. Eğer ekşi ve acı ise korkuya düşer. Şeftali ağacı, zengin, büyük, halka yardımda bulunan, şecaatlı, sıkıntı anında sebatlı bir kimseye işarettir.Mevsimsiz görülen şeftali, hastalıktır. Şeftali ağacının dibine düşmüş şeftaliyi topladığını gören kimse, çok hasta bir adamdan mala nail olur.Rüyada görülen şeftali hayırdan geçen şeylerin yeniden iadesiyle müjdelenmeye ve geçmiş şerrin yeniden dönmesine işarettir.Şeftali, erkek kardeşe ve güzel arkadaşa işarettir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna