Rüyada Şair Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Şair Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Şair Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Şair görmek ile alakali tabirler, Rüyada Şair görmek ne anlama gelir? Rüyada Şair nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Şair dini rüya tabirlerinde Şair anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Tiflisi Tabirleri : » AllameMeclisî: Rüyada şair görmek; yeni arkadaşlıklar kazanacağınıza işarettir.


Diyanet Ruya : Bir kimsenin rüyasında şair görmesi; o kimsenin yaptığı işleri sözlerine uymayan, dış görünüşü ile iyi olmasına rağmen içi fesat ve fitne dolu bir kimse olduğuna delalet eder.


İhya Rüya Tabirleri : Bedii duyguları işleyen, içi hikmet ve güzel duygularla dolu şiirleri olan şairi yahut onun şiirini görmek hidayete, hikmete, ilme ve yüksek rütbeye; mimar kimseye, Şiirlerinde sapık duygu ve düşünceleri işleyen şair, kötülüğü emreden ve faket iyilikten yasaklayan, insanları azdıran ve yapmadığını söyleyen kimseye delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Şiir.)


MollaCami Tabiri : Rüyada şair görmek, kötülükle emir, iyilikten nehyetmeye ve davasında yalancı olan bir adama işarettir.Bazen de, zina etmeye, İçki içmeye ve ödemesi lazım gelen borca işarettir.Eğer rüya sahibi gördüğü şairden Cenab-ı Hakkı tevhide yahut Peygamberimizi (S.A.V.) medhe dair şiir ezberlerse veya rüya sahibi şair oldugunu görse, ilim, hidayet ve büyük bir rütbeye nail olur.Rüyada görülen şair, yapmadığı bir şeyi söyler.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna