Rüyada Sümük Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Sümük Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Sümük Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Sümük görmek ile alakali tabirler, Rüyada Sümük görmek ne anlama gelir? Rüyada Sümük nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Sümük dini rüya tabirlerinde Sümük anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Tiflisi Tabirleri : » Hz.Danyal (a.s): Burun suyu/sümük görmek; evlada…

Burnunuzun aktığını görmek; çocuk sahibi olacağınıza…

Burnunuzdan sirke aktığını görmek; evlada işarettir.

» Kirmanî: Burnunuzdan sümük aktığınıgörmek; borcunuz varsa ödeyeceğinize, üzgünseniz sevineceğinize,sıkıntıdaysanız rahatlığa çıkacağınıza, hastaysanız iyileşeceğinize işarettir.

» İbn-i Sîrîn: Sümük görmek, evladaişarettir.

Üzerinize sümük düştüğünü veya kendi sümüğünüzün yere düştüğünü görmek;doğacak çocuğunuzun kız olacağına…

Kendi sümüğünüzün üzerinize düştüğünü görmek; doğacak çocuğunuzun erkekolacağına…

Karınızın size sümük attığını görmek; doğacak çocuğunuzun erkek olacağına…

Eşinize sümük attığınızı görmek; eşinizin hamile kalacağına, ancakdüşük yapacağına…

Sümük yediğinizi görmek; mal varlığınızı eşinize bağışlayacağınıza…

Eşinizin sümüğünü yediğinizi görmek; eşinizden bir çocuğunuz olacağına…

Koyu ve bulanık sümük görmek; çocuğunuzun başına bir bela geleceğine…

Sarı sümük görmek; çocuğunuzun hastalanacağına işarettir.


Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada görülen sümük, çocuktur. Bundan dolayı eliyle yere sümkürdüğünü gören kimsenin hanımı, ömrü uzun olan bir kız doğurur.
Bir kimse rüyada eliyle hanımının üzerine sümkürse, hanımı ondan erkek bir çocuğa hamile kalır. Ve bu çocuğu düşürür. Eğer hanımı onun üzerine sümkürdüğünü görse o kadın erkek bir çocuk doğurur. Çocuğu varsa, onu memeden keser.
Hanımının üzerine sümkürdüğünü ve onun da bundan iğrendiğini gören kimse, hanımıyla iğrenerek cinsi münasebette bulunur ve ondan bir çocuğu olur.
Bir kimse birisinin evine sümkürdüğünü görse, o evden bir kadınla evlenir. Eğer böyle bir durum olmazsa ev sahibinin hanımına hıyanetlik eder.
Bir kimse rüyada sümüğünü bir kadının aldığını görse, o kadını hile ile kendisini kullandırır ve bu suretle ondan hamile kalır. Bazı tabirciler, sümkürdüğünü gören kimse, birisine olan borcunu öder veya borcunun ödenmesini ister veya kavmi onun hakkında yaptığı bir işten dolayı mükafatlandırır, dediler.
Birisinin yatağına sümkürdüğünü gören kimse, onun hanımına hiyanet eder. Zahmetli bir şekilde sümküren kimse, üzüntü ve kederden kurtulur. Diğer bir adamın sümüğünü yıkadığını gören kimse, o adamın hanımı hakkında hile yapar ve saklanması mümkün olmadığı halde onu gizlemeye çalışır.
Sümüğünü yediğini gören kimse, oğlunun malım yer. Diğer bir adamın sümüğünü yiyen kimse, o adamın oğlunun malmı yer.


İhya Rüya Tabirleri : Çocuğa, Birinin evine sümkürmek, o evden biriyle evlenmeye, Sümkürmek borç ödemeye, eşinin hamile kalmasına, Zahmetle sümkürmek sıkıntıdan turtulmaya, Bir adamın sümüğünü yıkamak, onun hanımına hile yapmaya ve bunu gizlemeye çalışmaya, Kendi sümüğünü yemmek oğlunun malını, başkasının sümüğünü yemek onun oğlunun malını yemeye, Burundan akan şey hastalık ve nezleye delalet eder.


MollaCami Tabiri : Rüyada görülen sümük, çocuktur. Bundan dolayı eliyle yeresümkürdügünü gören kimsenin hanımı, Ömrü uzun olan bir kız doyurur.Bir kimse birisinin evine sümkürdügünü görse, o evden bir kadınla evlenir.Eğer böyle bir durum olmazsa ev sahibmin hanımına hıyanetlik eder.Bazı tabirciler, sümkürdügünü gören kimse, birisine olan borcunu öder veyaborcunun ödenmesini ister veya kavmi onun hakkında yaptığı bir işten dolayı mü kaf atlandırır, dediler. Birisinin yatagina sümkürdüğünü gören kimse, onun hanımına hıyanet eder. Zahmetli bir şekilde sümküren kimse.üzüntü ve kederden kurtulur. Rüyada burnunda sümük olduğunu görenkimsenin, hanımının hamile olduguna işarettir.Rüyada sümügünün aktıgını gören kimsenin, çokça evladı olur.Bir yere sümkürdügünü gören kimsenin, sümkürdügü yerin şereflilisi miktarınca şerefli olan bir kadının bir erkek çocuku olur. Sağ tarafına sümkürdü ise, doğacak çocuk erkek, sol tarafına sümkürdü ise, doğacak çocuk da kız olur.Sümük ve su gibi bumundan akan şeyler, hastalık veya nezledir. Sümük yemek, borca muhtaç olmaya veya şüpheli şeylere düşmeye işarettir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna