Rüyada Susuzluk Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Susuzluk Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Susuzluk Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Susuzluk görmek ile alakali tabirler, Rüyada Susuzluk görmek ne anlama gelir? Rüyada Susuzluk nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Susuzluk dini rüya tabirlerinde Susuzluk anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Tiflisi Tabirleri : » İbn-i Sîrîn: Tabir bakımından rüyadasuya doymak, susuzluktan daha iyidir.

Aşırıderecede susadığınızı ve su bulamadığınızı görmek; hem dinî, hem dünyevîsıkıntılar yaşayacağınıza…

Aşırıderecede susadığınız halde başkasının su verdiğini, ancak içmediğinizi görmek;bela ve sıkıntıdan kurtulacağınıza ve sonunda muradınıza ereceğinize işarettir.

» Cabir Mağribî: Susuz olmak; dinî inancınızın sağlam olmadığına…

Susuzolduğunuzu ve bulduğunuz suyu içtiğinizi görmek; birtakım günahlarişleyeceğinize, daha sonra tövbe edip dindar ve takvalı biri olacağınıza işarettir.

» Çağdaş Ulema: Susamak; münasebetsiz insanlarla tanışacağınıza...

Susuzluğu hissetmek ve gidermek;mutluluğa...

Susuzluğu hissetmek amagiderememek; üzüntü, keder ve huzursuzluğa…

Oldukça susadığınızı ve çoksu içtiğinizi görmek; servet ve itibar elde edeceğinize…

Susadığınızı, su aradığınızı,ama boş bir şişe bulduğunuzu görmek; ümitsiz bir aşk macerasıyaşayacağınıza…

Susayan birine su vermek;iyi bir davranışta bulunup karşılığında teşekkür edileceğinize…

Susayan birine su vermemek;kötü düşünceler edineceğinize işarettir.


Diyanet Ruya : Bir kimsenin rüyasında susuz olduğunu görmesi; o kimsenin yorgunluğuna, zorlandığına, din ve dünya işlerinin fesada gittiğine yorumlanır. Bir kimsenin rüyasında susamış olup bir nehirden su içmek istediği halde içemediğini görmesi; o kimsenin keder ve hüzne kapılacağına delalet eder.


İhya Rüya Tabirleri : Fitneci ve bozguncu insanların ahlakı ile ahlaklanmaya, dinde bozukluğa, nikahını tazelemek gerektiğine, ekim işlerinin durgunluğuna delalet eder.


Seyyid Süleyman : Rüyada susuzluk çekmek; yorgunluk ve meşakkatle yorumlanır.
Kirmani demiştir ki: Rüyasında susadığını gören, bilmediği bir işin arkasından koşar.
Bazı tabircilere göre, susuzluk; büyük bir ihtiyaç ile yorumlanır. Içmek için su aradığı halde bulamayan, çalıştığı işte muvaffak olamaz. Ancak burada dikkat edilecek husus şudur: Sayet şahıs, rüyasında susuzluk çekeceği sebepleri hazırlayarak uyumuş ve bu rüyayı görmüşse, tabir gerekmez.


MollaCami Tabiri : Rüyada susuzluk, dinde bozukluktur.Susuz bir kimse bir ırmaktan su içmeyi arzu ettiği halde içemediğini görse, üzüntü ve kederden kurtulur.Su içmek arzu ettiği halde içmeye kadir olamadığını veya kendisini bir ırmak, göze yahut bir kuyunun yanında durduğunu ve suya yetişemediğini görse, o kimsenin arzu ettiği şeye erişemeyeceğine işarettir. Rüyada susuzluk, fitne ve fesat çıkaran kimselerin ahlakiyle ahlaklanmaya işarettir.Çünkü onlar çıkardıkları fitneyle kıyamet gününde kevser havuzundan menedilmiştirler, Rüyada susadığını gören kimsenin,nikah yapması gerektigine işarettir.Rüyada susuzluk, mal, tarla ve çiftçilerin hallerinin durgunluğuna işarettir. Bazen fakirliğe, ticaret sahiplerinin işlerinindurgunluğuna ve yanında bulunmayan bir kimseyi arzulamaya işarettir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna