Rüyada Sokak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Sokak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Sokak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Sokak görmek ile alakali tabirler, Rüyada Sokak görmek ne anlama gelir? Rüyada Sokak nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Sokak dini rüya tabirlerinde Sokak anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Tiflisi Tabirleri : » İbn-i Sîrîn: İçinde dindar kimselerinikamet ettiği mamur bir sokağa girdiğinizi görmek; menfaat elde edeceğinize…

Aynı rüyadagünahkâr kimselerin bulunduğu bir sokağa girdiğinizi görmek; zarara uğrayacağınızaişarettir.

» CabirMağribî: Geniş bir sokağa girdiğinizi ve oraya yerleştiğinizi görmek;durgun giden işlerinizin yeniden düzeleceğine…

Dar vekaranlık bir sokağa girdiğinizi görmek; bunun aksine tabir edilir.


Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada sokağa girdiğini gören kimsenin doğru hareket etmeyerek hak'tan ayrılarak bir şahitlikte bulunmasına delalet eder. Bazen de bu rüya, yeminini bozmaya ve muhtelif kefaletlere delalet eder. Sokaklar san'atça birtakım meslek ve yollara da delalet eder.


Diyanet Ruya : Bir kimsenin rüyasında bir sokağa girdiğini görmesi; o kimsenin doğru hareket etmediğine ve haktan ayrılarak bir şahitlikte bulunacağına delalet eder. Bir kimsenin rüyasında bir sokakta durup dinlendiğini görmesi; o kimsenin birisi ile gizli bir iş yapma konusunda anlaşmaya vardığına, kişinin bilmediği bir sokakta bulunduğunu görmesi; o kimsenin birisinin sırrını öğrenmeye çalıştığına yorumlanır.


İhya Rüya Tabirleri : Sokaklar birtakım meslek ve işlere, hayatın devamı için gerekli olan unsurlara; Sokak aralarında dolaşıp duran bir kimse görmek hayır ehli, şerden sakınan öğüt ehli birine, Anayoldan ayrılarak sokağa girmek doğru hareket etmemeye, olumsuz bir şahitlikte bulunmaya; yemini bozmaya ya da birtakım keffaretlere; Sokakta insanlarla yürümek hayatın akışına kendini kaptırmaya, kalabalık psikolojisiyle hareket etmeye, İnsanların yürüdüğü istikametin tersine sokakta yürüdüğünü görmek salih kimseler için kurtuluşa, günahkar için sapıklığa, Karanlık bir sokakta tek başına yürümek üzüntü ve kedere, yanlı eğilimlere delalet eder.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna