Rüyada Soğan Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Soğan Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Soğan Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Soğan görmek ile alakali tabirler, Rüyada Soğan görmek ne anlama gelir? Rüyada Soğan nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Soğan dini rüya tabirlerinde Soğan anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Tiflisi Tabirleri : » İmam Cafer Sadık (a.s): Rüyada soğan yemenin üç tabiri vardır:

1-Harammal

2-Gıybet veçirkin söz

3-İşkonusunda pişmanlık.

» Kirmanî: Soğan görmek, haram mala veçirkin söze işarettir. Salih bir kimse soğan görürse, haramdan uzak duracağına;fesat ehli biri görürse haram yolla mal biriktireceğine ve bu yüzden çirkinsözler işiteceğine…

Pişmişsoğan yemek; haram mala işarettir. Bu rüyayı gören kimse haram mal eldeettiği için pişman olacak ve tövbe edecektir.


Diyanet Ruya : Rüyada soğan görülmesi; haram mala ve bir rivayete göre de kötü söze işaret eder. Rüyanızda pişmiş bir soğan yediğinizi görmeniz; eninde ve sonunda sizin günahlarınıza tövbe edeceğinize işaret eder.


İhya Rüya Tabirleri : Soğanı sadece görmek hayra, yemek ise şerre, gizli şeylerin açığa çıkmasına, Soğan mala, yeşil soğan meşakkatle kazanılan mala, Hastanın az soğan yemesi vefatına, çok yemesi iyileşmesine, Soğan soymak birine yaltaklık etmeye, Yolcunun soğan görmesi sıhhaat ve esenliğe, Sağanı köküyle birlikte çıkarmak akrabalardan gelecek sıkıntıya, Çok soğan, sağlıklı olmakla birlikte hüzne ve ayrılığa delalet eder.


MollaCami Tabiri : Rüyada soğan yemek, şerre işarettir. Soğan yediğini gören kimse hasta ise, vefat eder. Yeşil soğan, meşakkatle kazanca, çok soğan, hüzün ve ayrılıkla beraber sağlamlığa işarettir. Rüyada kötü kokulu sebzeleri yediğini gören kimsenin gizli olan şeylerinin aşikareye çıkması ve ev halkı tarafından ona arz olan buğza işarettir.Kötü kokulu sebzelerden soyulup çıkarılan kabukları, zarara işarettir.Hasta kimse rüyasında az miktarda soğan yese ölür, çok yese hastalıktan iyileşir. Soğanı rüyada görüp yememek hayra, yemek ise şerre işarettir.Rüyasında soğan soyduğunu gören kimse birisine yaltaklık eder. Soğan maldır. Yolcu için soğan yolculukta sıhhat ve selamette olmasıdır.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna